صفحه اصلی
شبکه های اجتماعی
yahoo google aparat twitter facebook
audio
upload

ابزارک ها

ابزارک

حسین قدیانی

چشمش سبز و قدش بلند است. کراوات می بندد. ادوکلن های گران قیمت می زند. فرانسه می داند. سواد آکادمیک دارد. شیک پوش است. همسرش بی حجاب است. آهای! مگر نمی گویید بشار اسد دیکتاتور است؛ پس لطف کنید و به او هم جایزه صلح نوبل بدهید! اسد هم مثل دالایی لاما، مثل اوباما، مثل مناخیم ولفوویچ بگین، مثل اسحاق رابین، مثل شیمون پرز، مثل جیمی کارتر، مثل خانوم خانوما شیرین شیرینا، مثل انگ سان سو چی. آهای هیلاری کلینتون! مگر نمی گویی اسد دیکتاتور است؛ پس مثل مبارک، مراقب جان بشار هم باش! اسد هم مثل پهلوی دوم! مثل ۲۸ مرداد! مثل یک چهارم اون گور به گوری! نظام سلطه هوای کدام دیکتاتور جلاد را نداشته است؟!

اسد اما دیکتاتور نیست؛ اگر بود موبایلش را روی تلفن جین شارپ دایورت می کرد! و به جورج سوروس پیامک های عاشقانه می فرستاد! اسد در میدان مشق دمشق، تروریست می کشد. دیکتاتور به لاما می گویند که روی خون کودکان میانماری به یوگا مشغول است. پیراهن سفید بودا این روزها خونی شده و چشمانش تنگ تر از آن است که آدم سوزی های میانمار را ببیند. زور اسد به نظام سلطه می رسد، نه زنان جنوب شرق آسیا. اسد پسرخاله بودا نیست؛ برادر بلندبالای مقاومت است. اسد از کلیساهای سوریه نمی ترسد. به جنگ انجیل نرفته. کاری با تورات ندارد. خیال تان تخت! تا موشک های سوریه بر سر اسرائیل آوار نشود، اسد سقوط نمی کند. شان برادر ما نسل کشی نیست؛ مقاومت در برابر تروریست هاست.

جمهوری اسلامی از بشار اسد حمایت می کند؛ حرفی هست؟! ما برای این «اعلام رسمی» زور داریم! ما به اسد خط می دهیم. به هر که علیه اسرائیل باشد، ما خط می دهیم. نظام سلطه زورش به خون عماد مغنیه نمی رسد، یقه میدان دمشق را چسبیده. عمر سلیمان مرد! تازه دیدنی شده دوئل حاج قاسم و ژنرال پترائوس! سوریه زینبیه دارد؛ بین الحرمین ایران و لبنان، مثل لاما نیست که در برابر غرب، چهارزانو دست به سینه بنشیند به سکوت و آرامش! اسد یعنی شیر. یعنی موشک های حاج حسن. کشتن طفل معصوم های میانمار هنر نیست. خرس گنده های سلفی را باید به درک واصل کرد. علی القاعده، القاعده را!

اسد دیکتاتور نیست. او تروریست می کشد. بشار اگر دیکتاتور بود، یونیسف، کراواتش را می پرستید و سازمان ملل برایش کف مرتب می زد. کوفی عنان قبلا این چیزها را نمی فهمید! بان کی مون بعدها خواهد فهمید که رئیس سازمان ملل را ملل دنیا «انتخاب» نمی کنند، بلکه نظام سلطه «انتصاب» می کند. فعلا سر کار است بان کی مون! مرد چشم بادامی حالاحالاها باید کارت بزند در دستگاه صهیونیست ها. از این پست، رها شده کوفی عنان که کمی تا قسمتی ماجرا را فهمیده و زبانش باز شده.

آری! کلید هر قفلی در خاور میانه دست ایران است. اسد ناخن انگشت اشاره حاج قاسم است. دارد خط می اندازد صورت نظام سلطه را. اسد ترسو نیست که علی عبدالله صالح باشد. دیوانه نیست که قذافی باشد. اهل شرم الشیخ نیست که مبارک باشد. به خاتمی پولی نداده که ملک عبدالله باشد. بر اساس منابع غربی، اسد که از سوریه فرار کرده، هیچ! حاج قاسم هم در انفجار اخیر دمشق به شهادت رسیده است!! ما این شهادت را هم به سایر شهادت های حاج قاسم اضافه می کنیم!! ما می خندیم به منابع غربی! بر اساس منابع غربی، آرای شیخ بیسواد از ۲۴ میلیون بیشتر است! بر اساس منابع غربی، جمهوری اسلامی، هفته هاست سقوط کرده! ما می خندیم به منابع غربی! به سوتی های بی بی سی فارسی! سوتی های مثبت ۱۸! به لنگ دالایی لاما! بودا باید در آئین خود تجدید نظر کند. با مهربانی، منافات دارد نسل کشی! چشم گفت و گوی تمدن ها از چشم انگ سان سو چی، بادامی تر است! رئیس بنیاد باران، به زن ایتالیایی دست می دهد، اما دست دختربچه میانماری را نمی گیرد! چون اشکال شرعی دارد! مرجع تقلید بعضی ها دالایی لاماست! این روزها به جای اصلاحات، این بوداست که دارد تعریف می شود!

من از انتشار تصاویر میانمار عاجزم، اما روزی که موشک های اسد بر سر اسرائیل آوار شود، وبلاگم را با خون، آپ می کنم و متوسلیان را از خواب کهف بیدار می کنم که سردار! بعد از «بازی دراز»، اینک نوبت «شرق حجاز» است. اسد از سوریه نمی رود. شیخ نمر از عربستان نمی رود. التحریر از قاهره نمی رود. مسجد شیعیان از مدینه نمی رود. مقاومت از خاور میانه نمی رود. نصرالله از لبنان نمی رود. ما تخس ترین فرزندان قدس ایم. مسجدالنبی اذان علی را کم دارد. محل کار حاج قاسم در لحظه انفجار، دمشق نبود! منابع غربی برای ژنرال پترائوس منبع نمی شود! اسد آقازاده نیست. حافظ منافع مقاومت است.

بچه های ملک عبدالله اما از خودش پیرترند! رئیس ساواک عربستان حقوق بگیر سیاست. آمریکا با شلوار لی می رود، ربع الخالی با دشداشه می گردد! حاج قاسم لحظه انفجار فکر کنم شرق عربستان بوده! در منظومه «بیداری اسلامی»، مچ پیتر نامقدس، دست سردار سپاه خامنه ای است. ما خودمان می دانیم که اسد به اصلاحات نیاز دارد. لازم باشد کت شلوار از تنش درمی آوریم و لباس جنگ با اسرائیل بر تنش می کنیم. موشک های سوریه از حاج قاسم حرف شنوی دارند! هی ژنرال پترائوس! من، شما را قبلا کجا دیده بودم؟ چهره ات خیلی برایم آشناست. صحرای سینا یا صحرای طبس؟!

هی نظام سلطه! مگر قبلا نگفته بودم حق وتو چیز خوبی نیست؟ تو باید فکر اینجایش را هم می کردی که روسیه بر وزن سوریه است! از هر ۴ نفر که در جهان به دنیا می آیند، یک نفر چینی است! آری! اسد به اصلاحات نیاز دارد. چفیه از کراوات بهتر است! پوتین از کفش نوک تیز!

غاصبین قدس بدانند؛ هزینه مرحله انتقالی در سوریه، مرحله انتقالی در تل آویو است. من چه بدانم؟! شاید حاج قاسم هوس کرده باشد در اورشلیم نماز بخواند. کعبه عطر گلاب ما را می دهد؛ به زودی بیشتر! هی پترائوس! اینجا مردی هست که نامش «مهدی» است. موسای ما به نیل افتاده.

بچرخ تا بچرخیم! مچ تو را می خوابانیم، و نسل نظام سلطه را به گور می بریم و روی سنگ قبرت می نویسیم: سیاه ترین شوالیه سیا! آن روز اسد اصلاحاتش را کرده است…


 • تاریخ ارسال: ۷:۴۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۱/۰۵/۶
 • چاپ این مطلب
 • تعداد بازدید: 7,574
 • ۱۸ نظر
 • گزارش!
 1. به به این حرف ها قلمبه شده بود روی دلمان که نه پس گلویمان چقدر شیوا بیان نمودید

 2. سلام
  آدرس لوگوی ” هاشم بافقی ” در قسمت لوگوهای شما آدرس اصلی وبلاگ ایشون نیست اون ادرس برای وبلاگ هواداران ایشون هست ادرس اصلی با کمی تفاوت این می باشد : http://www.hashembafghi.blogfa.com/
  در ضمن در وبلاگ بنده هم لینک شده لطفا تصحیح بفرمایید .

 3. بسیار عالی بود به هر حال ما قدرت اول منطقه هستیم هر کشوری که در راستای اهداف اسلام ونابودی اسرائیل خبیث گام برداره حمایت میکنیم تازه بشار جون که از خودمونه وتو جنگ پدر خدا بیامرزش کلی کمکمون کرد.خلاصه این که جنگ ما با اسرائیل و بچه نامشروعش وهابیته پس تا آخر میجنگیم.

 4. با سلام و درود …
  ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر نظر شما را به دیدن پست جدید وبلاگ حرف دل یعنی : “اینجاایران است،خدایی نکرده باجای دیگراشتباه گرفته نشود!(مسائلی دیدنی اماگریه آور!!!)” جلب میکنم …
  منتظر نظرات سازنده ی شما هستم …
  ممنون …
  حرفـــــــــــــ دل
  sakha.mihanblog.com
  امر منو امر ولی ،،، جان منو سید علی
  انشاء الله که همیشه در پناه چادر خاکی بزرگ بانوی دو عالم باشید …
  یا زهرا.س.

 5. هاشمي

  بنام خدا
  متن خوبی بود اما فقط یک متن بود مطلبی که ارزش فلسفی و یا حقوقی داشته باشد نبود. من با کلیاتش موافقم ولی ترجیح می دم متن روال منطقی و محکمه پسند داشته باشه به جای کورکوری های بازار منشانه

 6. hamed

  aghayan be zaher hafez hoghogh bashar bashar asad yek nemoune mosalman vaghey ast ke be harf valifaghih khod goush dade va ba doshmanan slam mobareze mikonad va vazife ma hamayat ast. be veblag ma be adres http://www.alamdargroup.blogfa.com sar bezanid

 7. به نام خدا
  باسلام به خدمت شما همسنگر گرامی و تمامی دوستان و رفقای بابصیرت …
  ایام لیالی قدر و شهادت امیر مومنان علی .ع. را به همه تسلیت میگویم …
  از وبلاگ حرف دل با مطلب “المپیک عروسکی ؟؟؟ ” بروزم …
  خوشحال میشم از نظرات سازنده ی همه استفاده کنم …
  در پناه چادر خاکب بزرگبانوی دو عالم…
  حرفــــــــــ دل
  sakha.mihanblog.com
  یا زهرا.س.

 8. درود بر بشار اسد
  درود بر بچه های قلم
  و
  و درود بر رهبر و سید آزادگان جهان
  .
  الامام سید علی خامنه ای
  red-circle.blogfa.com

 9. بهمن

  باسلام
  افرین دست مریزاد عالی بود

 10. مثل همیشه متن زیبای آقا حسین ما را به وجد آورد.
  جذابیت نوشته های حسین در اینست که حرفش را میزند و هیچ ابایی ندارد.
  آری ،اگر بشار اسد تروریست است،ما از او حمایت میکنیم.تروریستی که تروریستها و مزدورهای اردنی و عربستانی و یمنی را میکشد،ما دوستش داریم.

 11. حامد

  #توصیه امام خامنه ای: امشب به عشق امام حسن، نان از این نانوائى صلواتى است#

  امام خامنه ای – ۱۳۸۶/۷/۲۱:
  انسان چقدر لذت میبرد که مى‌بیند در شب ولادت امام مجتبى(علیه الصّلاه و السّلام) در نیمه‌ى ماه رمضان، بالاى سر یک نانوائى تابلو زده‌اند که امشب به عشق امام حسن، نان از این نانوائى صلواتى است؛ هر که میخواهد بیاید نان ببرد. این انفاقهائى که در افطارها –افطارهاى بى‌نام و نشان، افطارهاى در مساجد– به وسیله‌ى همینگونه کارهاى ابتکارى مردم ما دادند، این یک درس دیگر است، یک تمرین دیگر است: بر خود سخت بگیریم، به دیگران انفاق کنیم. من روى این نکته اندکى درنگ بکنم؛ چون یکى از مسائل مهم کشور و اجتماع ما این است.

 12. سلام…لوگوی شما در وبگاه ما قرار گرفت!منتظر تبادل عمل از جانب شما هستیم…اگر مایل به این کار نیستید اعلام نمائید تا ما لوگوی شما رو از وبگاه خو حذف کنیم
  یاعلی

 13. محمد

  باسلام
  فوق العاده بود
  ماشالله به حسین آقای قدیانی
  واقعا گل کاشت…

 14. سلام
  طاعات و عباداتتون قبول باشه
  خیلی قشنگ بود
  با اجازتون میذارمش تو وبلاگم(با ذکر منبع)

 15. خ-خ

  مثل همیشه بچه شهید اهل قلم گُل کاشت با این متنش. زنده باد هر مبارزی علیه صهیونیسم و آمریکای مستکبر

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.مستضعفین تی وی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

فیس بوک تویتر گوگل پلاس افسران ایمیل چت

نظرسنجی

آیا شما عملکرد دولت حسن روحانی در حل معظلات اقتصادی را مثبت ارزیابی می کنید؟

 • خیر (94%٬ 409 رأی)
 • بله (6%٬ 28 رأی)

تعداد رأی دهندگان: 437
[ آرشیو نظرسنجی ]

Loading ... Loading ...

خبرنامه

برای اطلاع از به روزرسانی‌ها و دیگر اخبار مرتبط با سایت، در خبرنامه اینترنتی ما عضو شوید. توضیحات بیشتر...
پس از ارسال، پیامی به پست الکترونیک شما فرستاده می‌شود که باید روی لینکی که در پیام موجود است کلیک کرده تا عضویت شما قطعی گردد.

سامانه پیام کوتاه

جهت عضویت در سامانه پیام کوتاه بچه‌های قلم، عدد 22 را به شماره 30007227001212 ارسال نمایید.

 • آ – العالم
 • آ- پرس تی وی
 • ادواردو
 • برهه
 • پایگاه اینترنتی هیئت جوادالائمه علیه السلام
 • تا شهدا، با شهدا
 • تبیان مهدویت
 • سایت اختصاصی شهید "احمد کاظمی"
 • عمارنامه

به " بچه‌های قلم" امتیاز دهید.