صفحه اصلی
شبکه های اجتماعی
yahoo google aparat twitter facebook
audio
upload

ابزارک ها

ابزارک

دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۸، تالار دکتر شریعتی دانشگاه اصفهان و همه منتظرند تا ببیند دکتر حسن عباسی، در رابطه با موضوع بحثی که مثل همیشه از نامی غیر متعارف و خاص خبر می‌دهد چه به ارمغان آورده است.
و موضوع جلسه این بود:

"جمهوری که بود!
جمهوری که هست!
جمهوری که نیست!
جمهوری دهم".

با اینکه تا ساعت ۱۶ و شروع برنامه، یک ساعتی وقت مانده، تقریباً صندلی خالی در سالن وجود ندارد.
در این جمعیت، از هر طیف و عقیده و جناحی را می توانستی ببینی. به چهره‌‌های حضار که نگاه می‌کردی و مچ دست برخی از آن‌ها! و نوع ریش و لباس برخی دیگر، مطمئن می‌شدی که همه آمده‌اند؛ اصول‌گرا و اصلاح‌طلب، تحکیمی و انجمنی و بروبچه‌های جامعه اسلامی و بسیج که میزبان بود و البته عده‌ای که جزو هیچ‌کدام این‌ها نبودند و به قول یکی‌شان "از هفت دولت آزاد!".

بروبچه‌هایی هم از دانشگاه‌های دیگری مثل صنعتی اصفهان و برخی واحدهای دانشگاه آزاد هم مهمان بودند و البته من هم، یکی از این میهمان‌ها.

 موقعی که قرآن تلاوت و سرود جمهوری اسلامی پخش شد و دکتر عباسی صحبت‌هایش را شروع کرد، حتی راهروهای سالن نیز جایی برای ایستادن نداشت.

در مورد محتوی سخنرانی حرفی نمی‌زنم و اگر مایل بودید، می‌توانید تمامی آن را بدون کم و کاست به صورت صوتی دانلود کنید و یا اینکه اگر حال و حوصله ۳ ساعت و ۸ دقیقه سخنرانی و تریبون آزاد و شنیدن هوچی‌گری بعضی‌ها را ندارید، از گزیده‌های مهمی از این برنامه که به صورت صوتی وتصویری آماده شده استفاده نمایید.

این برنامه بازخوردها و نتیجه های خیلی خوبی داشت. به جز مطالب دقیق و کارشناسانه ارائه شده در این همایش که البته به خاطر شانتاز و هوچی‌گری عده‌ای به پایان نرسید! چیزی که به صورت واضح و شفاف و آشکار و بی‌پرده مشخص شد، چهره واقعی تفکر اصلاح طلبی [از نوع دوم خردادی آن] و داعیه داران حمایت از میر حسین موسوی بود.

و فقط می‌توانم بگویم:
جناب آقای میرحسین موسوی، کاندیدای محترم دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری؛ چشمانت را باز کن، دوست و دشمنت و مارهای خوش خط و خال پیرامونت را بشناس و راه و عمل خودت را از آنانی که در گذشته، خون به دل امام خمینی(ره) کردند و در امروز دشمن ولایتند و منافق در برابر تفکر اصیل اسلامی – انقلابی، جدا کن.

بعد نوشت (۱۶ خرداد ۸۸):

سخنرانی دکتر حسن عباسی در تاریخ سوم خرداد ۸۸ در دانشگاه تهران با موضوع: جمهوری که بود؛ جمهوری که هست؛ جمهوری که نیست و بیست سال خامنه ایسم که منجر به بازداشت او در تاریخ ۱۶ خرداد ۸۸ گردید.

.: بخش اول.

.: بخش دوم.

.: بخش سوم.

.: بخش چهارم.

.: بخش پنجم.

.: دانلود به صورت یک‌جا.

 

ضمیمه چندرسانه‌ای:

.: فایل صوتی این مراسم به صورت کامل به مدت ۳ ساعت و ۸ دقیقه با حجم ۱۰٫۷ مگابایت و فرمت MP3.
لینک دانلود.

.: بخش اول: بررسی سیاست خارجی جمهوری هفتم و هشتم [دوران اصلاحات]، نتیجه آن و بازخورد این عمل کرد در انتخابات جمهوری نهم.
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: بخش دوم: ورود جمهوری نهم به خطوط قرمز غرب در حوزه سیاست خارجی [برخی دانشجویان سعی در به هم زدن صحبت‌های دکتر عباسی را دارند].
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: بخش سوم: بررسی عملکرد جمهوری نهم در حوزه سیاست داخلی: انرژی هسته‌ای، تکنولوژی فضایی، خصوصی سازی و اصل ۴۴ و…
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: بخش چهارم: بررسی موضوع عملکرد اسفندیار رحیم مشائی، مدرک جعلی کردان و انتقاد جریان اصول گرایی به این دو موضوع و در ادامه بررسی این نکته که ریشه‌های "کردانیسم" را سید محمد خاتمی در سیستم دولتی آغاز کرد [موضوع مدرک نداشته خاتمی و استفاده از عنوان آن در طول ۱۶ سال فعالیت مدیریتی در سطوح مختلف کشور].
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: بخش پنجم: درخواست مناظره اطلاح طلبان با دکتر عباسی از طرف دانشجویان و اعلام این موضوع که چهره‌های اصلاح طلب از مناظره با دکتر حسن عباسی فرار می‌کنند. افرادی مانند: حسن روحانی، تاجیک، محسن آرمین و… [به عنوان نمونه، فایل صوتی مناظره دکتر حسن عباسی و محسن آرمین در دانشگاه شهید بهشتی در سال ۸۱ پیرامون اظهارات و حکم هاشم آغاجری، در انتهای همین مطلب برای دانلود قرار داده شده است].
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: بخش ششم: ادامه موضوع عدم پذیرش مناظره از طرف اصلاح طلبان و شروع هوچی‌گری و برهم ریختن همایش از طرف حامیان میر حسین موسوی، که دکتر عباسی می‌گوید:
 " این هم از ادب کسانی است که می‌خواهند کشور را در دست بگیرند… مادامی که اهل هو و جنجال و فریادید به هیچی نمی رسید. مادامی که اهل شانتاژ و اهل جوسازی و اهل این هستید که نگذارید برنامه به نتیجه برسه و بعد بیایید حرف بزنید به هیچ چی نمی رسید. من ۱۵ ساله دارم امثال شما را می‌بینم. عاقبتش علی افشاریه. خوشبختم که چهره ای از آینده روی کار آمدن اصلاح طلبان را نشان دادند و نشان دادند که قرار اینها بیایند سر کار فقط فحش بدن، فریاد بزنن، هو کنند و جنجال کنند. اگر راست می گید که اهل منطقید ساکت می نشستید که بحث تمام بشه و به نتیجه برسه…"
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: بخش هفتم: در ادامه جو سازی و فحاشی و شانتاژ طرفداران موسوی و بر هم زنندگان مراسم، تعدادی از دانشجویان شعار می دهند "سلام بر موسوی و…" که دکتر عباسی در پاسخ می‌گوید:
"بیچاره موسوی که طرفداراش شمایید. موسوی اگر قرار باشه با شما کشور را راداره کنه، کشور به چه فلاکتی می‌افته."
در این قسمت دکتر از دانشجویان می‌پرسد که آیا مایل به ادامه بحث هستسند که اکثر دانشجویان خواستار ادامه بحث می‌شوند که طرفداران موسوی شروع به هو و داد زدن می‌کنند.
حسن عباسی: "همواره جماعت اهل هو کسایی بودن که هیچ کدام از آدمهای شاخصشان که برای سخنرانی می‌آیند نمی‌توانند یک متن روشمند ارائه کنند، من نتیجه‌ای که می خواستم از بحثم بگیرم، تا الان گرفتم، نتیجه‌ام این بود که یک جریانی با شانتاژ، کشور را به دست گرفته بود و امروز مجدداً می خواهد با شانتاژ کشور را به دست بگیرد، روشش برای اداره کشور هو کردنه، اهل منطق و حرف نیست و این آن نتیجه‌ای است که می خواستم بگیرم و شما شاهدش بودید و…"
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: بخش هشتم: در ادامه، صحبت‌های دکتر عباسی نیمه کاره باقی می‌ماند و تریبون آزاد برگزار می‌شود و دکتر عباسی به پرسش‌های برخی از دانشجویان اصلاح طلب حامی موسوی، در رابطه اوضاع اقتصادی ایران و جهان پاسخ می‌دهد.
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: بخش نهم: در ادامه تریبون دانشجویی، نمایندگانی از ستاد میر حسین موسوی سوالاتی را در رابطه به انتقاد از سیاست خارجی دولت نهم مطرح می‌کند که دکتر عباسی به آن نیز پاسخ می دهد.
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: بخش دهم: در انتهای جلسه، دکتر عباسی در ادامه پاسخ به سوال امنیت ملی و سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، به موضوع هولوکاست به عنوان ملاک شناخت آزادی بیان در غرب می‌پردازد و می‌گوید:
"مبنای مشروعیت دین، اسلام و ایرانی را انسان امریکایی، اسرائیلی و اروپایی می‌بره زیر سوال، یک بار یکی از مبانی مشروعیت غرب [هولوکاست] را ایران به چالش کشید تا بگه اگر تو وارد خط قرمز من بشی، منم برای اینکه مشروعیت تو را زیر سوال ببرم حرف برای گفتن دارم… "
در ادامه دکتر عباسی به برخی عقب نشینی‌های دوران اصلاحات و موضع گیری های زبونانه برخی نویسندگان و روشنفکران و سیاسیون اشاره می کند که در این موقع، برخی از دکتر می‌خواهند که مانند مشائی، نام آنها را ببرد و دکتر پاسخ می گوید:
"… میشه مثل پیرمؤذن، فاطمه حقیقت جو، اکبر گنجی، محسن سازگارا… مگر خاک فرهنگی این مملکت را محسن سازگارا به توبره نکشید…. آنهایی که در حلقه کیان، بنیان‌های اسلام و نظام را زیر سوال بردند، امروز کجای آمریکا زندگی می کنند؟… یک مشائی را توی دولت احمدی نژاد کردن چماق، که خود ما هم بهش نقد داریم. من لیست ۲۵۰ آدمی که از دفتر آقای خاتمی حقوق می‌گرفتند که زیرآب اسلام را بزنند منتشر می‌کنم. آقای میر حسین موسوی باید تکلیفش را با جریانی که ۲۵۰ نفرش جاسوسی می‌کنه روشن کنه، والسلام".
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: تصاویری از اقلیت هوچی‌گر و اخلال‌گر همایش که تعدادشان به ۳۰ نفر هم نمی‌رسید.
– دانلود فایل ویدئویی با فرمت WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین درسایت Youtube.

.: مناظره دکتر حسن عباسی و محسن آرمین [عضو شورای مرکزی مجاهدین انقلاب] در دانشگاه شهید بهشتی در سال ۱۳۸۱ با موضوع بررسی سخنان و حکم هاشم آغاجری، به صورت فایل MP3.
لینک دانلود.

مطلب مرتبط:

.: کردانیسم؛ از خاتمی تا احمدی نژاد.

.: حسین مرعشی: ما دزدیم؛ احمدی نژاد عرضه نداشت ما را بگیرد + فیلم

.: هشدار ۴ سال پیش مرعشی به مردم و احمدی‌نژاد!

.: غرب‌شناسی استراتژیک و دکترین معصومین(ع) در ساخت سیاست خارجی + فایل صوتی


 • تاریخ ارسال: ۳:۲۹ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۸۸/۰۲/۳۱
 • چاپ این مطلب
 • تعداد بازدید: 4,656
 • ۳۹ نظر
 • گزارش!
 1. حمید

  یرید به جهنمی که احمدی ن}اد برامون می سازه

 2. مریم

  با سلام و تبریک به جناب آقای احمدی نژاد و همه ی طرفداران ایشان
  فقط نکاتی را ضروری دیدم که متذکر شوم:
  امیدوارم در این دوره از ریاست جمهوری ایشان به گونه ای با فقر برخورد شود که مشت محکمی به دهان یاوه گویان زده شود!
  و نیز به جوانانی که دم از آزادی می زدند ،تفهیم شود که شما در این ۴ سال آزاد بودید و آزاد خواهید ماند ،البته اگر منظور از آزادی بی بند وباری نباشد!

 3. ناشناس

  مشترک گرامی
  مسدود بودن این سایت طبق دستور مقامات محترم قضایی انجام گرفته است؛ لذا در صورتیکه سایت به اشتباه فیلتر شده است ضمن عذرخواهی خواهشمند است آدرس را در محل زیر وارد و کلید Submit را فشار دهید. تا در اسرع وقت اقدامات اداری با قوه قضاییه جهت بازگشایی آن انجام گیرد.

 4. معراج

  طبق گفته ی آیت الله مظاهری حامیان احمدی نژاد بعد از انتخابات حکم افرادی را دارند که از جهاد برگشتند. پس خدا قوت!
  این چیزا رو باید با دل قبول کرد نه با عقل ناقص!

 5. معلم

  سلام خسته نباشید. به امید پیروزی مجدد دکتر در انتخابات. ما فرنگیان تبریز حمایتمون رو از دکتر احمدی نژاد اعلام می کنیم.

 6. ازاده

  مردم ساده دل هموطن من
  چه آسان می شه شما رو گول زد.. ما آشنایی خیلی دوری با این خانواده داریم
  اما موسوی موسوی سابق نیست
  حتی پدر و مادرم که خیلی ارادت به این خانواده داشتن و منتظر کاندید شدنش بودن حالا بهش رای نمیدن
  موسوی همون رفسنجانیه که با ماسک موسوی اومده
  موسوی از خودش اراده ای نداره
  هیچ فکر کردین چرا این همه سیاه نمایی و تخریب بی سابقه علیه احمدی نژاد داره صورت میگره؟؟؟؟
  از طرف کیاست؟؟؟
  هممون میدونیم که دار و دسته رفسنجانی هستن که دارن اوضاع رو اینطوری جلوه میدن و چهره به اصطلاح موجهی مثل موسوی ور این بار جلو فرستادن
  میخوام از طرفدارای موسوی بپرسم که چرا دوره پیش به رفسنجانی رای ندادن و حالا که دزد بودنش عیان شده دارن بهش رای میدن؟؟؟؟؟
  رفسنجانی هم به ریشتون میخنده و با علم کردن موسوی قدرت کمی تا قسمتی در خطر افتاده اش رو با رای آوردن موسوی بدست میاره
  شما هم به همون کسی رای میدین که رفسنجانی تصمیم گرفته و بهتون القا کرده..بدوید برید به موسوی رای بدین و دلتون خوش باشه….
  الحق والانصاف که خیلی ساده ایم….

 7. sheeva

  خودتون قضاوت کنید ببینید آیا می‌خواهید چهار ساله آینده مملکتمون مثل چهار ساله گزشته باشد. آمار واقعیت‌ها را نشان میدهد .اگر ما ملت ایران در انتخاب نامزدها دستی‌ نداشتیم اقلا در انتخاب یکی‌ از اینها برای ریاست جمهوری میتونیم دست داشته باشیم البته اگر انتخابات را مثل تمام دزدیهای دیگرشون غارت نبرند. هر چیزی یک حدی دارد. باز هم میگم ، برای آینده رای بدهید ، برای آزادی واقعی‌ رای بدهید، برای نجات از بد بختیها رای بدهید برای یکی‌ رای بدهیم که عقلش سالم باشه مسلمان دیوانه ممکن است از شیطان بهتر باشد ولی‌ چه منفعتی برای مسلما نان دیگر خواهد داشت تنها مسلمان بودند دلیل بر توانایی‌ مدیریت کشور نمی‌شود. اینهمه تو کشور خودمون دردسر و بدبختی داریم این آقا غصهٔ حماس،حزب الله و طالبان را میخوره و مال مملکت را خرج اینها می‌کند. خدا من را ببخشد اگر بد حرف زدم ولی‌ خدا از کسی‌ که دلش برای مملکت خودش نمیسوزه بیشتر نمیبخشد. با احترام به هموطنان عزیزم لطفا این لینکها را نگاه کنید. ایمیل من در اختیارتان هست.
  http://www.amar-iran.com http://www.mojaakhar.com

 8. مسعود

  سلام
  با تشکر از اطلاه رسانی شما
  در صورت امکان فایل این سخنرانی را به صورت کم حجم بر روس سایت بگذارید
  با تشکر

 9. مسعود

  سلام
  با تشکر از اطلاه رسانی شما
  در صورت امکان فایل این سخنرانی را به صورت کم حجم بر روس سایت بگذارید
  با تشکر

 10. http://baztabnew.mihanblog.com/post/44
  د
  یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۸۸
  منابع مالى جریان اصلاحات هنوز مبهم است. آنان از کمک هاى مردمى سخن به میان مى آورند اما:
  ۱) این اقلام تبلیغاتى میلیاردى آیا واقعاً ازسوى مردم ساپورت شده است.

 11. آیدا

  عالی بود دستتیون درد نکنه

 12. به نام خدا. سلام کیوان عزیز. فکر می کنم فضای روانی القا’ شده توسط ستاد بعضی از کاندیداها! روی شما هم تاثیراتی داشته. همانطور که در آخر کامنتتان نوشته اید و من هم روی آن تاکیید می‌کنم ” انشاالله خداوند همه مان را هدایت کند” .

 13. کیوان

  با سلام به کسانی که میخوانند فکر میکنند و تصمیم می گیرند . به نظر من هو کردن بهتر از حذف فیزیکی است . اصولگرایان در اکثر موارد تا جایی که زورشان برسد به حذف فیزیکی اعتقاد دارند . نمونه اشدر ایام ۱۸ خرداد ؛ آقاجری ؛ فروهر و…. یادم هست در جایی خواندم که امام صادق(ع) در زمان خود با همه فرقه ها بحث میکردند ولی شماها اگر کسی حرف بزند دستور به قتلش می دهید پس دیگر کدام مناظره ؟ کدام صحبت؟ انشاالله خداوند همه مان را هدایت کند

 14. ناشناس

  منتظر مناظره حسن روحانی با دکتر عباسی هستیم.
  چه شود؟؟!!!
  خدا کنه بیاد حسن روحانی

 15. موفق و پیروز و سربلند باشید

 16. راستین

  مرده پرستان . بیگانه پرستان روز ازادی فرا خواهد رسید

 17. مردم

  من میرحسین موسوی، فرزند کوچک انقلاب اسلامی به صحنه آمده‌ام چون روندهای سیاسی، اقتصادی و فرهنگی موجود را نگران‌کننده یافتم.
  آمده ام تا کرامت انسان‌ها را پاس بدارم.
  آمده‌ام تا با الهام از شهیدان در خدمت اعتلای میهن اسلامی باشم.
  آمده‌ام تا با دستور کار قرار دادن فرمان هشت ماده‌ای امام خویش، آن را از نو چراغی تابنده در مسیر تحقق حقوق شهروندی و حفظ حریم خصوصی قرار دهم.
  فیلم فوق به آدرس زیر واقعا نشان می هد که میر حسین آمده تا…………..؟!؟راه امام و شهدا را ادامه دهد…؟؟؟؟….
  http://ghalampress.ir/View.aspx?ID=880304033
  تقابل کلام مقام رهبری حفظه الله با سخنان آقای میرحسین موسوی؟
  آقای میرحسین موسوی:
  همین اقتصاد صدقه‌ای که به صورت رشوه‌ای درآمده تا رای مردم را جمع کند، فساد است.
  همین رفتن به ژنو که به عنوان اقدامی حماسی در داخل مطرح شد از جمله انتقادات من است. مسئولان نباید در جایی که احتمال خطر می‌رود و یا منافع کشور به خطر می‌افتد، حضور پیدا کنند.
  سفرهای استانی را به شیوه دیگری ادامه می‌هم ولی مردم را دنبال ماشین خود نمی‌دوانم.

  و سخنانی غیرمنصفانه از همین دست توسط آقای رضایی و دیگران مطرح می شود…
  قسمتی از بیانات رهبری در جمع مردم استان کردستان‏ در میدان آزادى سنندج‏ (۱۳۸۸/۰۲/۲۲)
  نکته‏ى آخر در باب انتخابات این است که نامزدهاى محترمى که تاکنون نام‏نویسى کرده‏اند و مشغول تبلیغات و اظهاراتى هستند – اگرچه حالا وقت قانونى هم نرسیده، اما تبلیغات میکنند؛ اشکالى ندارد – سعى کنند با انصاف عمل کنند. اثبات و نفى‏شان با توجه به حق و صدق باشد. چیزهائى را که انسان میشنود، باور نمیکند که از زبان نامزدها و آن کسانى که دنبال این مسئولیتها هستند، از روى صدق و صفا خارج شده باشد. گاهى انسان حرفهاى عجیب و نسبتهاى عجیبى میشنود. این حرفها مردم را نگران میکند؛ کسى را هم به گوینده‏ى این حرفها دلبسته و علاقه‏مند نمیکند! نامزدهاى محترم توجه داشته باشند: اذهان عمومى را تخریب نکنند. این همه نسبت خلاف دادن به این و آن، تخریب کننده‏ى اذهان مردم است؛ واقعیت هم ندارد؛ خلاف واقع هم هست. بنده که از همه‏ى این آقایان اوضاع کشور را بیشتر میدانم و بهتر خبر دارم، میدانم که بسیارى از این مطالبى که بعنوان انتقاد درباره‏ى وضع کشور و وضع اقتصاد و اینها میگویند، خلاف واقع است؛ اشتباه میکنند. ان‏شاءاللَّه اشتباه است. امیدواریم که خداوند متعال براى این ملت خیر و صلاح و آبادانى کامل را مقدر فرموده باشد.

 18. صبا

  دوستان دراین صفحه دیدم جلسه ای قرار است با حضور دکتر عباسی در مورد فعالین اینترنت برگزار شود ایکاش من میتوانستم آنجا باشم . از شما خواهش میکنم موردی را که میگویم در آنجا مطرح کنید این تجربه شخصی خود من در مورد استفاده از فیس بوک است و در این مورد برای جوانان افشاگری کنید اگر به حرف من هم اعتماد ندارند خود امتحان کنند و نتیجه را ببینند. از آنجائیکه در دیکتاتوری حاکم سرمایه و کنترل شدید رسانه ها در آمریکا بوسیله کوربوریشن ها خفقان شدید در مورد اطلاع رسانی را بوجود آورده و تنها امید ما در حال حاضر اینرنت میباشد من تصمیم گرفتم که از فیس بوک استفاده کنم و به جای گذاشتن عکسهای هالیودی و شر و ورهای رایج مقداری ویدئو ومطالب مختلف راجع به وضعیت آمریکا که در هیج جا نمیتوان شنید و یا از برس تی وی ایران ( ب سه نقطه ندارم مجبورم ب استفاده کنم ) را برای روشن شدن اذهان بخصوص جوانان در فیس بوک بگذارم و ویدئوهایی هم از دکتر احمدی نزاد که از خود در مقابل تهمت های غرب دفاع میکرد با اینکه تعداد محدودی را به فیس بوک خود اضافه کرده ام اما بعد از مدتی متوجه شدم کامنت هایی را که زیر ویدئو هاشرح میدهم بلاک میشود اول فکر کردم تصادفی است اما بعد متوجه شدم کسی در حال کنترل است و یا هربار که میخواهم وارد فیس بوک شود بعد از مدتی شماره رمز من بلاک میشود و مجبورم دوباره یک شماره دیگر درخواست کنم از طرف دیگر متوجه شدم ایرانیانی که عضو هستند امثال رودی بختیار که تمام افتخارش گویندگی در سی ان ان و فاکس نیوز برای مدتی بوده حالا سراز تخم درآورده و مثلا فعال آزادیخواه شده و هرچه دل تنگش می خواهد می گوید و کامنت میدهد مثلا برای آزادی رکسانا صابری و یا اعتراض به اعدام اردلان و خلاصه تبلیغ برای موسوی و اخبار مربوط به او و مشاهده کردم کامنت های ایشان برقرار است اول فکر کردم شاید قرار نیست جزئ مقررات فیس بوک مثلا سیاسی باشیم و برای این من بلاک میشوم اما با فعالیت شدید امثال رودی بختیارها نظرم تغییر کرد. خلاصه خفقان حاکم شوخی بردار نیست و جالب است در ایران هر چه می خواهند می گویند و فریادشان هم بلند است که آزادی نیست حتی ازتلویزیونهای ماهواره ای وابسته می آیند آزادانه مصاحبه میکنند و غر هم میزنند لطفا مورد من را در آن جلسه برای روشن شدن اذهان مطرح کنید . من این موضوع را برای شبکه جام جم ایران هم فرستادم فعلا همین کار از دستم برمی آمد تا این وسیله هم به انحصار حضرات در نیامده باید دادمان را بزنیم امیدوارم سیستم های باز بیشتر تقویت شود و اطلاعات را در این زمینه و حمایت از اینگونه تکنولو}ی بالا ببریم تا از شر این انحصار طلبان که دانش بشری را ه نسل به نسل بر اثر کار شبانه روزی انسانها بدست آمده و متلعق به هیجکس نیست را به انحصار خود در نیاورند.

 19. سجاد رضایی

  با سلام . آرامشی که با شنیدن این سخنرانی ها به دست آوردم قابل گفتن نیست . دعاگوی بزرگوارانی چون شما هستم . دکتر سجاد رضایی .

 20. من تحریم می کنم ولی اگه نزدیک انتخابات ببینم جو موسوی کاملا حاکم شده، حاضرم حتی به احمدی نژاد هم رای بدم ولی نذارم این سبزی چیه سیگار چی رییس جمهور بشه. ملت رو جو گرفته خودشونم حالیشون نیست. عین یه گله … که کورکورانه میوفتن دنبال چوپونشون.
  برید به این سبزی چیا بگید موسوی کیه؟ چی کارست؟ سابقش چیه؟ برنامه هاش چیه؟ هیچ کدوم جوابی ندارن. فقط دوست دارن چشم بسته قاطی جو بشن و بدون فکر کردن دنبال یکی راه بیافتن.
  هر چی سر این مردم بیاد حقشونه، چوب حماقت خودشونو می خورن.

 21. هستی

  بد نیست یه نگاهی هم به این ۲ تا سایت هم بندازین… شنیدم از مطالب بچه ها تو سایت دولتیار استفاده میشه :
  http://www.dolatyar.ir
  راستی بزرگوار همایش سراسری فعالان اینترنت و وبلاگ نویسان حامی دکتر احمدی نژاد یادتون نره! اینم آدرس و زمانش:
  چه شورانگیز است وصف یار و چه طرب افزاست روى یار و چه شیرین است دولت یار:
  اللهم ارنى الطلعه الرّشیده و الغرّه الحمیده
  یا رب اندر کنف سایه آن سرو بلند/گر من سوخته، یکدم بنشینم چه شود؟
  سخنرانان: دکتر حسن عباسی – مهندس سید مجتبی ثمره هاشمی
  زمان: یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۸۸ از ساعت ۱۷ الی ۱۹
  مکان : سالن سید الشهدا (ع) – میدان هفتم تیر – ابتدای خیابان مفتح جنوبی

 22. مونا

  دوستان موردی را میخواهم با شما درمیان بگذارم اگر ممکن است به گوش نهاد رئیس جمهور و یا خود ایشان برسانید. دکتراحمدی نزاد درخواست رسیدگی به کار رکسانا صابری و حسین درخشان را داشتند که رکسانا آزاد شد!! اما نمیدانم شما با حسین درخشان تا چه حد آشنا هستید من وبلاگ او را دنبال میکردم شدیدا در مورد رفسنجانی و شیرین عبادی و دارو دسته اصلاح طلب ها افشاگری میکرد و از زمانی که به خارج از ایران آمده بود کلا تفکرش عوض شده بود و نگاهش به غرب فرق کرده بود خلاصه با عشق و علاقه به ایران برگشت و اکنون حدود هشت ماه است که زندانی است دقیقا معلوم نیست به چه جرمی اما اگر شما هم وبلاگ او را دنبال میکردید تقریبا مطمئن میشدید که از طرف دارو دسته رفسنجانی ممکن است برایش دردسر درست کرده باشند او به شدت طرفدار شجاعت احمدی نزاد بودو اتفاقا میتوانست برای جوانانی که در مورد غرب توهم دارند بسیار مثمر ثمر باشد و آگاه دهنده اما متاسفانه از سرنوشت او خبری نیست خواهشا اگر کاری از دستتان برمی آید در مورد این آدم که خارج از کشور هم دشمن او بودند و رکیک ترین فحش ها رانثارش میکردند و او را لابی جمهوری اسلامی می گفتند کاری کنید واقعا منصفانه نیست که امثال صابری ها با سروصدای بین المللی آزاد شوند و حسین درخشان که هیچ حامی ندارد و حتما به جرم حمایت از احمدی نزاد و روشنگری در مورد افراد معلوم الحال به زندان باشد. عدالت حکم میکند در این مورد تحقیقی کنید .

 23. ناشناس

  سلام
  ایام شهادت صدیقه طاهره را تسلیت میگم
  از اینکه زحمت کشیدید و این سخنرانی را قرار دادید ممنون.
  خدا را شکر که این جماعت هوچی خودشون خودشون را نشون میدند.
  امیدوارم دولت هوچی ها شکست سنگینی بخوره و سر جاشون بشینند . لااقل چهار سال آسوده باشیم.هیچوقت دوران خفت و ذلالت و سیاهی اصلاحات فراموشمون نمیشه

 24. صبا

  دوستان من صحبت های دکترعباسی را گوش کردم و یوتیوب ها را دیدم از اینکه این امکان را برای افراد خارج از کشور فراهم کردید متشکرم. توصیه ای دارم . معنای آزادی و دمکراسی هوچی گری نیست که افراد جمع شده در سالن انجام دادند و جلوگیری از بوجود آمدن یک بحث سازنده و نتیجه گیری کردن از آن شدن سابقه تاریخی کشور ما همیشه شعبان بی مخ های متعدد در شرائط تاریخی حساس مانند مور و ملخ می ریزند بیرون و کارشون هم هوچی گری است از مسئولین تقاضا میشود کنترل جلسه را بدست بگیرند و مدیریتی داشته باشند دکترعباسی آدم سطحی و بی سوادی نیست بر مبنای دانشی منطق خود را ابراز میداردلطفا به این امر مهم توجه کنید و امکان برهم خوردن جلسات به این افراد داده نشود علی رغم اینکه دکترعباسی اعلام کرد حاضر است تا صبح هم بنشیند و یکی یکی افراد سئوال کنند و او جواب دهد هوچی گران با قدت مانع این کار شدند دور را از دست این افراد که بخشی نا آگاهانه و از روی احساسات و بخشی دیگرسازمان یافته شده این کار را میکنند بگیرید ما نباید اسیر توهمات بی خود در مورد آزادی و دمکراسی شویم در زمان ظهور فاشیست همه معانی فرق میکند و این یک بحث جدی و علمی در علوم اجتماعی است .

 25. ناشناس

  بسیار عالی
  دست مریزاد

 26. محمد

  با تشکر از لینک های دانلود .
  نرم افزار نگاه از نزدیک به صورت پستی (۱۵۰۰تومان) فروخته میشه توسط یکی از وبلاگ های بروبچه های احمدی نژادی
  هرکی دوست داره بره ببینه:
  http://kashanhamian.ir/post-224.aspx

 27. با عرض سلام و آرزوی موفقیت روز افزون برای شما .
  وبلاگ ثقلین۲ با کاری نو از موسسه قرآن و عترت (ع) شهرستان بندرگز بروز شد . در انتظار نظرات ارزشمند شما عزیزان بزرگوار هستیم …
  التماس دعا

 28. به نام خدا. با عرض سلام و ادب. خانم یا آقای رها؛ از اینکه نظر خود را اعلام کردید متشکرم. در تفکر شیعه، اسلام بدون امامت معنایی نداره و ما بر طبق روایت اهل بیت، در شادیشان شاد و در عزایشان داغ داریم و انتشار فعالیتهای افرادی مثل دکتر عباسی و در کنار آن حفظ شعائر دینی، هیچ تضادی با یکدیگر ندارد بلکه مکمل یکدیگر هستند. موفق باشید

 29. رها

  دوستان از اینکه اینقدر زحمت می کشید و این اطلاعات راجمع آوری می کنید متشکرم . من تازه سایت شما را یافتم . از آنجا که تحلیل های دکتر عباسی برای جامعه بسیار مفید است و از طرف دیگر برای خارج نشینان نیز کاربرد دارد تا بتوانند به دشمنان ایران ثابت کنند که افرادی هستند در ایران که شبانه روز در تلاش هستند توصیه ای برای شما دارم . برای ما که مسائل را عمقی و ریشه ای دنبال می کنیم صدای اذان و عزاداری راکم می کنیم و مطالب سایت را می خوانیم اما برای انسانهای سطحی نگر که عقلشان به چشمشان است و می باید هدف این باشد که دوستان نا آگاه را جذب کرد چون ما را با دشمنان آگاه کاری نیست
  توصیه ما این است که با مسئله مرگ طوری کنار بیائید و یک مقدار تکلیف این قضیه را روشن کنید و از فرهنگ غنی اسلام در این مورد کمک بگیرید نه مذهب اسلام به بیان دیگر دست و بال ما را باز بگذارید تا بتوانیم همه در راه مبارزه با دشمنان بسیج شویم . تضاد را از بین ببرید مگر انسانها قرار است تا ابد زنده باشند؟ در ثانی اگر قرار است به بهشت بروند چرا باید عزاداری کرد ؟ علم امروزه ثابت کرده که رنگ ها چه تاثیر در روحیه انسانها دارند و عزاداری ها هم که محصول مذهب اسلام است نه فرهنگ اسلام چقدر مارا در راه رسیدن اصلی اهداف دور نگاه داشته و مانع گشته فکری به حال این قضیه بکنید دشمن با سطحی نگری و ایجاد روحیه شاد میتونه اهداف خود را به خوبی جلو ببرد این فرصت را به آنها ندهید.

 30. اولش باید بگم مگر اینکه مثل شما منافق باشم که بخوام شبهه افکنی کنم/متاسفانه کلمات را بدون انکه با معنایش اشنا باشی بکار میبری!
  اقای وطنی من هم از جریانات خبر دارم هم از پشت پرده ه برخی مسائل
  همون هایی که دکتر را دعوت کردند مجوز برنامه اش راندادند
  ضمنا اگر خبر نداری و فقط یک چیزهایی شنیدی بدون که دکتر تا پشت در سالن اومد/حتی دکتر صبح تاظهر جلسه خصوصی داشت و به طور خصوصی برای بجه ها سخنرانی کرد اما…
  هنگام خروج از درب شرقی دانشگاه به روح حاج حسین جلوی چشم ما قسم خورد ژا دیگه اینجا نمیذارم اصلا دانشگاه اصفهان نمیام
  اولشم گفت به روح خرازی منم به شوخی گفتم کمال خرازی ارزش قسم نداره!بعد دکتر حرفش را تکرار کرد
  چندین و چند بارهم هم از طریق داماد حاج سعید قاسمی که از شاگردان قدیمش بود و هم از طریق شاهژیری که از شاگردان اصفهانیش بود ودکتر در اصفهان سخنرانی نمیکرد مگر با همراهی او و هم خودمون از طریق تشکلهای دیگه نشد که نشد که بیاد خلاص
  البته حاشیه هاش را جاش نیست اینجا تو سایت بنده خدای دیگه بگم

 31. مرتضی

  سلام
  واقعا عالی بود ! دستتون درد نکنه !
  تا دولت کریمه ف یک یا حسین دیگر

 32. امیر

  سلام
  ببخشید ببخشید یعنی خاک تو سرتون با این سایتون. ادم یاد عملیات کربلای ۲۵ میفته یعنی یه چیز به درد بخور پیدا میشه .

 33. بسم الله الرحمن الرحیم
  دوست عزیز سلام ف من چون تا حدودی در جریان دعوت بودم به مطالبی که فرمودید ژاسخ میدم تا رفع شبهه بشود
  سال پیش هم بچه ها از دکتر عباسی دعوت میکنند بیاد برای سخنرانی ولی دکتر تا دم دانشگاه میاد ولی داخل نمیاد به خاطر قسمی که خورده بود و میروند گلستان شهدا برای سخنرانی و از عده ای هم که در سالن منتظر بودند چند نفری به جمع ملحق میشوند در اواخر سخنرانی دکتر یک خانم برای ژرسیدن سوال و انتقاد از دکتر بلند میشه و در اواخر صحبتهاش در حالی که داشته گریه میکرده به قبر شهید خرازی اشاره میکنه و میگه شما را به حرمت خون شهید خرازی و بقیه همرزماش که این جا خاکند قسم میدم که بازم به دانشگاه ما بیایید و قسمتون را بشکنید دکتر هم برای لحظاتی ساکت میمونه و بعد از این که بغزش میشکنه یکم حرف میزنه و در آخر هم به خاظر خون همون شهید خرازی راضی میشه دوباره بیاد دانشگاه ما
  البته : من خودم نبودم و چند تا از دوستان برام نقل کردند اگرم کم و کاستی بوده به خاطر حافظه ضعیف بنده است.
  از آنجایی که من میدونم ناحیه و … با برگزاری این برنامه مخالف بودند که فقط و فقط این برنامه به خاطر اصرار دانش جویان و عنایات حضرت ولی عصر برگزار شد
  حالا هم دکتر با این سخنرانیش نشان داد که همون دکتر همیشگیست و امیدوارم موفق باشه.

 34. بگذریم اینیک عرض اشنایی بود
  اما اول باید بگم نام برنامه که برگرفته از یکسری برنامه های فرهنگی سیاسی بود در غالب همین بسیجدانشجویی که من برگزار میکردم/پیرامونجنگ
  که این نام را هم از یکی از سرمقاله های دسوره جلیلی گرفتم با عنوان جنگی که بود/جنگی که هست/هاشیه ای برجنگ شهید
  بعد هم اسم سری بعد را گذاشتیم دیروز جبهه دانشگاه ما بود وامروز دانشگاه جبهه مافنیست
  به هردوتا سری اینقدر عنایت شد که نگو/مثلا سر یکی از برنامه ها در باره یکی از سخنرانها میگفتند یک دکتر عباسی دیگه نمیخواهیم/خودت مابقی فکرش را بکن/بریم ببینیم دکتر عوض شده یا ناحیه عوض شده که میذارن عباسی راحت بیاد حرف بزنه
  از جهت دیگه سال۸۴ سخنرانی دکتر تو دانشگاه مجوزش باطل شد دکتر جلو چشمه خود ما قسم خورد که به روح حاج حسین خرازی دیگه دانشگاه اصفهان نمیام سخنرانی/بعدها هرچی تا همین ژریسال هم که من فعال بودم گفتیم بیا/گفت به روح حاج حسین قسم خوردم/حالا حاج حسین بی ارزش شده یا چیز دیگه ای شده که دکتر پاشو گذاشته اینجا!

 35. اولش سلام
  قطعاَ منرا بیاد نماری ولی من از دوستان سایبری قدیمم
  اونموقع ها که یه وبلاگ بودی تو پرشین بلاگ
  تو ۴قسمت سخنرانی ۳خرداد عباسی را گذاشته بودی
  حول حوش شهریور۸۳ به بعد مندیگه تو سایبر خیلی فعال نبودم/البتهمونموقعشم خیلی وبلاگم بازدید کننده نداشت/فضای دانشگاه فعال تر از اون بود که ادم به فکر سایت بیوافته/الغرض اینها رو گفتم که اولش سلام برسونم/دومش بگم خوب پشت کار داری تواین چند سال بعضی وقتها بری دانلود فوقش یه سخنرانی سرکی میزدیم خدمتتون ولی حالا مثلاَ فعال تر شدیم

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.مستضعفین تی وی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

فیس بوک تویتر گوگل پلاس افسران ایمیل چت

نظرسنجی

یک سال از آغاز برجام گذشت، به نظر شما آیا برجام گشایشی در زندگی مردم ایجاد کرد؟

مشاهده نتايج

Loading ... Loading ...

خبرنامه

برای اطلاع از به روزرسانی‌ها و دیگر اخبار مرتبط با سایت، در خبرنامه اینترنتی ما عضو شوید. توضیحات بیشتر...
پس از ارسال، پیامی به پست الکترونیک شما فرستاده می‌شود که باید روی لینکی که در پیام موجود است کلیک کرده تا عضویت شما قطعی گردد.

سامانه پیام کوتاه

جهت عضویت در سامانه پیام کوتاه بچه‌های قلم، عدد 22 را به شماره 30007227001212 ارسال نمایید.

 • آ – العالم
 • آ- پرس تی وی
 • ادواردو
 • برهه
 • پایگاه اینترنتی هیئت جوادالائمه علیه السلام
 • تا شهدا، با شهدا
 • تبیان مهدویت
 • سایت اختصاصی شهید "احمد کاظمی"
 • عمارنامه

به " بچه‌های قلم" امتیاز دهید.