صفحه اصلی
شبکه های اجتماعی
yahoo google aparat twitter facebook
audio
upload

ابزارک ها

ابزارک

دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۸، تالار دکتر شریعتی دانشگاه اصفهان و همه منتظرند تا ببیند دکتر حسن عباسی، در رابطه با موضوع بحثی که مثل همیشه از نامی غیر متعارف و خاص خبر می‌دهد چه به ارمغان آورده است.
و موضوع جلسه این بود:

"جمهوری که بود!
جمهوری که هست!
جمهوری که نیست!
جمهوری دهم".

با اینکه تا ساعت ۱۶ و شروع برنامه، یک ساعتی وقت مانده، تقریباً صندلی خالی در سالن وجود ندارد.
در این جمعیت، از هر طیف و عقیده و جناحی را می توانستی ببینی. به چهره‌‌های حضار که نگاه می‌کردی و مچ دست برخی از آن‌ها! و نوع ریش و لباس برخی دیگر، مطمئن می‌شدی که همه آمده‌اند؛ اصول‌گرا و اصلاح‌طلب، تحکیمی و انجمنی و بروبچه‌های جامعه اسلامی و بسیج که میزبان بود و البته عده‌ای که جزو هیچ‌کدام این‌ها نبودند و به قول یکی‌شان "از هفت دولت آزاد!".

بروبچه‌هایی هم از دانشگاه‌های دیگری مثل صنعتی اصفهان و برخی واحدهای دانشگاه آزاد هم مهمان بودند و البته من هم، یکی از این میهمان‌ها.

 موقعی که قرآن تلاوت و سرود جمهوری اسلامی پخش شد و دکتر عباسی صحبت‌هایش را شروع کرد، حتی راهروهای سالن نیز جایی برای ایستادن نداشت.

در مورد محتوی سخنرانی حرفی نمی‌زنم و اگر مایل بودید، می‌توانید تمامی آن را بدون کم و کاست به صورت صوتی دانلود کنید و یا اینکه اگر حال و حوصله ۳ ساعت و ۸ دقیقه سخنرانی و تریبون آزاد و شنیدن هوچی‌گری بعضی‌ها را ندارید، از گزیده‌های مهمی از این برنامه که به صورت صوتی وتصویری آماده شده استفاده نمایید.

این برنامه بازخوردها و نتیجه های خیلی خوبی داشت. به جز مطالب دقیق و کارشناسانه ارائه شده در این همایش که البته به خاطر شانتاز و هوچی‌گری عده‌ای به پایان نرسید! چیزی که به صورت واضح و شفاف و آشکار و بی‌پرده مشخص شد، چهره واقعی تفکر اصلاح طلبی [از نوع دوم خردادی آن] و داعیه داران حمایت از میر حسین موسوی بود.

و فقط می‌توانم بگویم:
جناب آقای میرحسین موسوی، کاندیدای محترم دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری؛ چشمانت را باز کن، دوست و دشمنت و مارهای خوش خط و خال پیرامونت را بشناس و راه و عمل خودت را از آنانی که در گذشته، خون به دل امام خمینی(ره) کردند و در امروز دشمن ولایتند و منافق در برابر تفکر اصیل اسلامی – انقلابی، جدا کن.

بعد نوشت (۱۶ خرداد ۸۸):

سخنرانی دکتر حسن عباسی در تاریخ سوم خرداد ۸۸ در دانشگاه تهران با موضوع: جمهوری که بود؛ جمهوری که هست؛ جمهوری که نیست و بیست سال خامنه ایسم که منجر به بازداشت او در تاریخ ۱۶ خرداد ۸۸ گردید.

.: بخش اول.

.: بخش دوم.

.: بخش سوم.

.: بخش چهارم.

.: بخش پنجم.

.: دانلود به صورت یک‌جا.

 

ضمیمه چندرسانه‌ای:

.: فایل صوتی این مراسم به صورت کامل به مدت ۳ ساعت و ۸ دقیقه با حجم ۱۰٫۷ مگابایت و فرمت MP3.
لینک دانلود.

.: بخش اول: بررسی سیاست خارجی جمهوری هفتم و هشتم [دوران اصلاحات]، نتیجه آن و بازخورد این عمل کرد در انتخابات جمهوری نهم.
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: بخش دوم: ورود جمهوری نهم به خطوط قرمز غرب در حوزه سیاست خارجی [برخی دانشجویان سعی در به هم زدن صحبت‌های دکتر عباسی را دارند].
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: بخش سوم: بررسی عملکرد جمهوری نهم در حوزه سیاست داخلی: انرژی هسته‌ای، تکنولوژی فضایی، خصوصی سازی و اصل ۴۴ و…
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: بخش چهارم: بررسی موضوع عملکرد اسفندیار رحیم مشائی، مدرک جعلی کردان و انتقاد جریان اصول گرایی به این دو موضوع و در ادامه بررسی این نکته که ریشه‌های "کردانیسم" را سید محمد خاتمی در سیستم دولتی آغاز کرد [موضوع مدرک نداشته خاتمی و استفاده از عنوان آن در طول ۱۶ سال فعالیت مدیریتی در سطوح مختلف کشور].
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: بخش پنجم: درخواست مناظره اطلاح طلبان با دکتر عباسی از طرف دانشجویان و اعلام این موضوع که چهره‌های اصلاح طلب از مناظره با دکتر حسن عباسی فرار می‌کنند. افرادی مانند: حسن روحانی، تاجیک، محسن آرمین و… [به عنوان نمونه، فایل صوتی مناظره دکتر حسن عباسی و محسن آرمین در دانشگاه شهید بهشتی در سال ۸۱ پیرامون اظهارات و حکم هاشم آغاجری، در انتهای همین مطلب برای دانلود قرار داده شده است].
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: بخش ششم: ادامه موضوع عدم پذیرش مناظره از طرف اصلاح طلبان و شروع هوچی‌گری و برهم ریختن همایش از طرف حامیان میر حسین موسوی، که دکتر عباسی می‌گوید:
 " این هم از ادب کسانی است که می‌خواهند کشور را در دست بگیرند… مادامی که اهل هو و جنجال و فریادید به هیچی نمی رسید. مادامی که اهل شانتاژ و اهل جوسازی و اهل این هستید که نگذارید برنامه به نتیجه برسه و بعد بیایید حرف بزنید به هیچ چی نمی رسید. من ۱۵ ساله دارم امثال شما را می‌بینم. عاقبتش علی افشاریه. خوشبختم که چهره ای از آینده روی کار آمدن اصلاح طلبان را نشان دادند و نشان دادند که قرار اینها بیایند سر کار فقط فحش بدن، فریاد بزنن، هو کنند و جنجال کنند. اگر راست می گید که اهل منطقید ساکت می نشستید که بحث تمام بشه و به نتیجه برسه…"
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: بخش هفتم: در ادامه جو سازی و فحاشی و شانتاژ طرفداران موسوی و بر هم زنندگان مراسم، تعدادی از دانشجویان شعار می دهند "سلام بر موسوی و…" که دکتر عباسی در پاسخ می‌گوید:
"بیچاره موسوی که طرفداراش شمایید. موسوی اگر قرار باشه با شما کشور را راداره کنه، کشور به چه فلاکتی می‌افته."
در این قسمت دکتر از دانشجویان می‌پرسد که آیا مایل به ادامه بحث هستسند که اکثر دانشجویان خواستار ادامه بحث می‌شوند که طرفداران موسوی شروع به هو و داد زدن می‌کنند.
حسن عباسی: "همواره جماعت اهل هو کسایی بودن که هیچ کدام از آدمهای شاخصشان که برای سخنرانی می‌آیند نمی‌توانند یک متن روشمند ارائه کنند، من نتیجه‌ای که می خواستم از بحثم بگیرم، تا الان گرفتم، نتیجه‌ام این بود که یک جریانی با شانتاژ، کشور را به دست گرفته بود و امروز مجدداً می خواهد با شانتاژ کشور را به دست بگیرد، روشش برای اداره کشور هو کردنه، اهل منطق و حرف نیست و این آن نتیجه‌ای است که می خواستم بگیرم و شما شاهدش بودید و…"
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: بخش هشتم: در ادامه، صحبت‌های دکتر عباسی نیمه کاره باقی می‌ماند و تریبون آزاد برگزار می‌شود و دکتر عباسی به پرسش‌های برخی از دانشجویان اصلاح طلب حامی موسوی، در رابطه اوضاع اقتصادی ایران و جهان پاسخ می‌دهد.
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: بخش نهم: در ادامه تریبون دانشجویی، نمایندگانی از ستاد میر حسین موسوی سوالاتی را در رابطه به انتقاد از سیاست خارجی دولت نهم مطرح می‌کند که دکتر عباسی به آن نیز پاسخ می دهد.
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: بخش دهم: در انتهای جلسه، دکتر عباسی در ادامه پاسخ به سوال امنیت ملی و سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، به موضوع هولوکاست به عنوان ملاک شناخت آزادی بیان در غرب می‌پردازد و می‌گوید:
"مبنای مشروعیت دین، اسلام و ایرانی را انسان امریکایی، اسرائیلی و اروپایی می‌بره زیر سوال، یک بار یکی از مبانی مشروعیت غرب [هولوکاست] را ایران به چالش کشید تا بگه اگر تو وارد خط قرمز من بشی، منم برای اینکه مشروعیت تو را زیر سوال ببرم حرف برای گفتن دارم… "
در ادامه دکتر عباسی به برخی عقب نشینی‌های دوران اصلاحات و موضع گیری های زبونانه برخی نویسندگان و روشنفکران و سیاسیون اشاره می کند که در این موقع، برخی از دکتر می‌خواهند که مانند مشائی، نام آنها را ببرد و دکتر پاسخ می گوید:
"… میشه مثل پیرمؤذن، فاطمه حقیقت جو، اکبر گنجی، محسن سازگارا… مگر خاک فرهنگی این مملکت را محسن سازگارا به توبره نکشید…. آنهایی که در حلقه کیان، بنیان‌های اسلام و نظام را زیر سوال بردند، امروز کجای آمریکا زندگی می کنند؟… یک مشائی را توی دولت احمدی نژاد کردن چماق، که خود ما هم بهش نقد داریم. من لیست ۲۵۰ آدمی که از دفتر آقای خاتمی حقوق می‌گرفتند که زیرآب اسلام را بزنند منتشر می‌کنم. آقای میر حسین موسوی باید تکلیفش را با جریانی که ۲۵۰ نفرش جاسوسی می‌کنه روشن کنه، والسلام".
– دانلود به صورت فایل صوتی MP3 و فرمت ویدئویی WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین در سایت Youtube.

.: تصاویری از اقلیت هوچی‌گر و اخلال‌گر همایش که تعدادشان به ۳۰ نفر هم نمی‌رسید.
– دانلود فایل ویدئویی با فرمت WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین درسایت Youtube.

.: مناظره دکتر حسن عباسی و محسن آرمین [عضو شورای مرکزی مجاهدین انقلاب] در دانشگاه شهید بهشتی در سال ۱۳۸۱ با موضوع بررسی سخنان و حکم هاشم آغاجری، به صورت فایل MP3.
لینک دانلود.

مطلب مرتبط:

.: کردانیسم؛ از خاتمی تا احمدی نژاد.

.: حسین مرعشی: ما دزدیم؛ احمدی نژاد عرضه نداشت ما را بگیرد + فیلم

.: هشدار ۴ سال پیش مرعشی به مردم و احمدی‌نژاد!

.: غرب‌شناسی استراتژیک و دکترین معصومین(ع) در ساخت سیاست خارجی + فایل صوتی


 • تاریخ ارسال: ۳:۲۹ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۸۸/۰۲/۳۱
 • چاپ این مطلب
 • تعداد بازدید: 3,723
 • ۳۹ نظر
 • گزارش!
 1. حمید

  یرید به جهنمی که احمدی ن}اد برامون می سازه

 2. مریم

  با سلام و تبریک به جناب آقای احمدی نژاد و همه ی طرفداران ایشان
  فقط نکاتی را ضروری دیدم که متذکر شوم:
  امیدوارم در این دوره از ریاست جمهوری ایشان به گونه ای با فقر برخورد شود که مشت محکمی به دهان یاوه گویان زده شود!
  و نیز به جوانانی که دم از آزادی می زدند ،تفهیم شود که شما در این ۴ سال آزاد بودید و آزاد خواهید ماند ،البته اگر منظور از آزادی بی بند وباری نباشد!

 3. ناشناس

  مشترک گرامی
  مسدود بودن این سایت طبق دستور مقامات محترم قضایی انجام گرفته است؛ لذا در صورتیکه سایت به اشتباه فیلتر شده است ضمن عذرخواهی خواهشمند است آدرس را در محل زیر وارد و کلید Submit را فشار دهید. تا در اسرع وقت اقدامات اداری با قوه قضاییه جهت بازگشایی آن انجام گیرد.

 4. معراج

  طبق گفته ی آیت الله مظاهری حامیان احمدی نژاد بعد از انتخابات حکم افرادی را دارند که از جهاد برگشتند. پس خدا قوت!
  این چیزا رو باید با دل قبول کرد نه با عقل ناقص!

 5. معلم

  سلام خسته نباشید. به امید پیروزی مجدد دکتر در انتخابات. ما فرنگیان تبریز حمایتمون رو از دکتر احمدی نژاد اعلام می کنیم.

 6. ازاده

  مردم ساده دل هموطن من
  چه آسان می شه شما رو گول زد.. ما آشنایی خیلی دوری با این خانواده داریم
  اما موسوی موسوی سابق نیست
  حتی پدر و مادرم که خیلی ارادت به این خانواده داشتن و منتظر کاندید شدنش بودن حالا بهش رای نمیدن
  موسوی همون رفسنجانیه که با ماسک موسوی اومده
  موسوی از خودش اراده ای نداره
  هیچ فکر کردین چرا این همه سیاه نمایی و تخریب بی سابقه علیه احمدی نژاد داره صورت میگره؟؟؟؟
  از طرف کیاست؟؟؟
  هممون میدونیم که دار و دسته رفسنجانی هستن که دارن اوضاع رو اینطوری جلوه میدن و چهره به اصطلاح موجهی مثل موسوی ور این بار جلو فرستادن
  میخوام از طرفدارای موسوی بپرسم که چرا دوره پیش به رفسنجانی رای ندادن و حالا که دزد بودنش عیان شده دارن بهش رای میدن؟؟؟؟؟
  رفسنجانی هم به ریشتون میخنده و با علم کردن موسوی قدرت کمی تا قسمتی در خطر افتاده اش رو با رای آوردن موسوی بدست میاره
  شما هم به همون کسی رای میدین که رفسنجانی تصمیم گرفته و بهتون القا کرده..بدوید برید به موسوی رای بدین و دلتون خوش باشه….
  الحق والانصاف که خیلی ساده ایم….

 7. sheeva

  خودتون قضاوت کنید ببینید آیا می‌خواهید چهار ساله آینده مملکتمون مثل چهار ساله گزشته باشد. آمار واقعیت‌ها را نشان میدهد .اگر ما ملت ایران در انتخاب نامزدها دستی‌ نداشتیم اقلا در انتخاب یکی‌ از اینها برای ریاست جمهوری میتونیم دست داشته باشیم البته اگر انتخابات را مثل تمام دزدیهای دیگرشون غارت نبرند. هر چیزی یک حدی دارد. باز هم میگم ، برای آینده رای بدهید ، برای آزادی واقعی‌ رای بدهید، برای نجات از بد بختیها رای بدهید برای یکی‌ رای بدهیم که عقلش سالم باشه مسلمان دیوانه ممکن است از شیطان بهتر باشد ولی‌ چه منفعتی برای مسلما نان دیگر خواهد داشت تنها مسلمان بودند دلیل بر توانایی‌ مدیریت کشور نمی‌شود. اینهمه تو کشور خودمون دردسر و بدبختی داریم این آقا غصهٔ حماس،حزب الله و طالبان را میخوره و مال مملکت را خرج اینها می‌کند. خدا من را ببخشد اگر بد حرف زدم ولی‌ خدا از کسی‌ که دلش برای مملکت خودش نمیسوزه بیشتر نمیبخشد. با احترام به هموطنان عزیزم لطفا این لینکها را نگاه کنید. ایمیل من در اختیارتان هست.
  http://www.amar-iran.com http://www.mojaakhar.com

 8. مسعود

  سلام
  با تشکر از اطلاه رسانی شما
  در صورت امکان فایل این سخنرانی را به صورت کم حجم بر روس سایت بگذارید
  با تشکر

1 2 3 4

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

فیس بوک تویتر گوگل پلاس افسران ایمیل چت

نظرسنجی

یک سال از آغاز برجام گذشت، به نظر شما آیا برجام گشایشی در زندگی مردم ایجاد کرد؟

مشاهده نتايج

Loading ... Loading ...

خبرنامه

برای اطلاع از به روزرسانی‌ها و دیگر اخبار مرتبط با سایت، در خبرنامه اینترنتی ما عضو شوید. توضیحات بیشتر...
پس از ارسال، پیامی به پست الکترونیک شما فرستاده می‌شود که باید روی لینکی که در پیام موجود است کلیک کرده تا عضویت شما قطعی گردد.

سامانه پیام کوتاه

جهت عضویت در سامانه پیام کوتاه بچه‌های قلم، عدد 22 را به شماره 30007227001212 ارسال نمایید.

 • آ – العالم
 • آ- پرس تی وی
 • ادواردو
 • برهه
 • پایگاه اینترنتی هیئت جوادالائمه علیه السلام
 • تا شهدا، با شهدا
 • تبیان مهدویت
 • سایت اختصاصی شهید "احمد کاظمی"
 • عمارنامه

به " بچه‌های قلم" امتیاز دهید.