صفحه اصلی
شبکه های اجتماعی
yahoo google aparat twitter facebook
audio
upload

ابزارک ها

ابزارک

اول از همه عید سعید فطر را به همه شما تبریک و تهنیت عرض می کنم. انشا الله که طاعات و عبادات همگی مقبول درگاه خداوند متعال قرار گرفته باشه.

و اما بعد…
امروز چندتا از وبلاگ‌های جنبش! سبزکی!!! را نگاه می کردم تا ببینم در رابطه با روز قدس و شرکت مردم چه چیزی نوشته‌اند و چه عکس‌هایی منتشر کرده‌اند، که نکات جالبی را مشاهده کردم.
یکی از این وبلاگ‌ها به حضور میلیونی طرفداران مرد قانون و قانون مداری! اشاره کرده، اما عکس‌هایی که منتشر کرده بود چیزی غیر از این را نشان می‌داد! و حتی گرافیست [ناشی] یکی از روزنامه‌های جریان سبزکی! هم نتوانست فتوشاپی بودن تصویرسبزکی‌اش! را ماله کشی کند.

نکته جالب دیگه حضور سلطنت‌طلب‌ها! در راهپیمایی روز قدس بود [عکس اول]! راهپیمایی که با فلسفه وجودی جریان ربع پهلوی! در تناقض مادرزادی است!

از سر دسته‌های متوهم سبزکی‌ها هم که خوب استقبالی شده بود! +

از بازگشت سران سبزکی! به آرمانهای اصیل انقلاب و توده‌های مردم وطن دوست ناامید شده ایم و خبرها حاکی از آن است که اگر همین‌طور پیش برود، تا چندی دیگر آن‌ها را برنامه‌های VOA و BBC به عنوان کارشناس میهمان! می‌بینیم.


 • تاریخ ارسال: ۱۲:۲۸ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۸۸/۰۶/۲۹
 • چاپ این مطلب
 • تعداد بازدید: 1,857
 • ۱۳ نظر
 • گزارش!
 1. هاشم

  جاوید جون میشه فیلمهای منم بدی ببینم و گه پا داد یک نسخه هم برام کپی کنی تا بتونم به بچه محلها نشون بدم و کمی کلاس بزارم. جوگیر نشو جیگر.نکنه شما هم توی دفتر روزنامه آقای فلانی بودی که استودیو حرفه ای برای بی بی سی داشته؟

 2. جاوید دهقانی

  خانم الف :و جناب حسن
  ۱- اقای حسن امشب داشتم سخنان اقای اوباما را گوش میدادم واقعا از انسان بودن خودم امیدوار شدم عزیزان کجا .کجا :دیگر بس نیست انهمه کینه نفرت جهل .بقول امام اگر ان جمعیت ملیونی یک سطل اب مریختند شما را اب میبرد. شما هرچه میخواهی فکر کن ما بر این باور هستیم در دوران کودکی اسیب دیده اید .خرد ورزان بر این باورند که ملتهای کره زمین باید به همدیگر کمک کنند. برای ما با شما مقابله کردن ساده است .فقط شما دارید از حیا و تواضع ملت سو استفاده میکنید . سوگند یاد میکنم .که اگر لازم شود شما را تک تک از منزلتان بیرون میکشیم هیچ میدانی در این اتقاقات چقدر دوربین ژیشرفته از خانه های اطراف فیلم های همکاران شما دارند . و اما ما شما را برادر وخواهر خود میدانیم

 3. بیزار از دروغ وریا

  به نام صدق و راستی السلام علیک یا صاحب الزمان عج – زنده و پاینده و تابنده و استوار باشه انشا’الله موسوی و همه کسانی که صادق و بی کلکند.

 4. بیزار از دروغ و ریا

  به نام صدق و راستی السلام علیک یا صاحب الزمان عج – زنده و پاینده و تابنده و استوار باشه انشا’الله موسوی و همه کسانی که صادق و بی کلکند.

 5. حسن

  دروغگوتر از سبزهای زرد شده باز خودشانند
  اینها میگویند ” نه غزه نه لبنان ‘ جانم فدای ایران ” چه ساده اید چهارتا بچه ی مزلف سوسول شکل این حرفا نیستن اینا از دیدن سایه ی بچه های حزب الله شلوارشان را خیس می کنند اینا رو چه به ایران و ایرانی که بخواهند جان نحس و کثیف شان را فدای ایران کنند
  در جنگ ۲+۸ ساله دیدیم چند تا از این بچه قرتی ها به جبهه رفتند چندتا از این بچه سرمایه دارای حرام لقمه بوی خاک و خاکریز و باروت به بینی عمل کرده ی شان رسید ؟
  اینها فقط شعارشان این است ” نه غزه نه لبنان ‘ جانم فدای شیطان ”
  حزب الله بیدار است .

 6. فاطمه الف

  آقای مجتبی! وقتی آدم بعد ۲۰ سال، با کلی هارت و پورت و دست به دامن آقازاده‌ها شدن و سی دی های آنچنانی درست کردن علیه رقیب و با اتوبوس توی شهرهای بزرگ ویراژ دادن و دست در دست ملکه، توی استادیوما رییس جمهور شدن و از خط امام و از دموکراسی و از آزادی بیان و از قانون و قانونمندی گفتن و از ادب مرد، مرثیه ساختن و بعدش ۱۲ تا بیانیه دادن و توی ختم آدمای زنده، اشک تمساح ریختن و توهم ۷۰ میلیونی داشتن، تازه بیاد ربع پهلوی و مریم جون و مسعود جون و فایزه جون و مهدی جون و یوسف جون و شعبون بی‌مخهای انگلیسی و آمریکایی و بچه‌کش‌های صهیونیستی رو دور خودش جمع کنه که یه حالی بکنند، بعدش یهویی یه عده آدم امل و عقب افتاده و متحجر و سیب زمینی خور و تحصیل نکرده و دور از جون شما سهام عدالت گرفته، اونم درست روزی که اومده توی خیابون تا با رفیق فابریک پورنو نویسش عکس یادگاری بگیره، سر راهش سبز بشن و با “مرگ بر منافق” و “ننگ به نیرنگ تو” ازش استقبال کنن، تازه می‌فهمه که چه خاکی توی سرش رفته. اونوقته که دیگه چاره‌ای نداره جز اینکه بپره تو ماشینش و پا بذاره به فرار. حالا علفای تحصیلکرده‌ی آفتاب و مهتاب ندیده‌ی مودب مدرن فشن تی‌تیش مامانی، دند‌شون نرم. می‌خواست چشمای کورشونو وا کنن که اینجوری خاک توی سرشون نشه.

 7. فاطمه الف

  آقای مجتبی! وقتی آدم بعد ۲۰ سال، با کلی هارت و پورت و دست به دامن آقازاده‌ها شدن و سی دی های آنچنانی درست کردن علیه رقیب و با اتوبوس توی شهرهای بزرگ ویراژ دادن و دست در دست ملکه، توی استادیوما رییس جمهور شدن و از خط امام و از دموکراسی %

 8. ناشناس

  منظورت دیکتاتور موسویه دیگه :)))))

 9. ناشناس

  همه با هم روزی فریاد میزنیم مرگ بر دیکتاتور

 10. هاشم

  عجب روز قدسی بود. خداییش این موسوی باید بره جلو بوق بزنه با این طرفداراش.مردم هم که خوبی حالی بهشون دادن. یا حق با حق تا حق

 11. مجتبی

  خیلی کوری میخواد منفور بودنتو نبینی

 12. ناشناس

  خاک بر سرت

 13. فاطمه الف

  سر و صدای این سبزا در روز قدس، نکته‌های زیادی رو به مردم، یادآوری کرد. مثلا اینکه چقدر ادعای موسوی در پیروی از خط امام، با شعار حامیانش که می‌گفتن ” نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران” تناقض داشت. روز قدس و دفاع از مردم مظلوم فلسطین یکی از دغدغه‌های امام خمینی بود، که جنبش موسوی، با ادعای پیروی از امام، عملا این دغدغه‌ی امام را زیر پا گذاشتند. آقای قرائتی دیروز در برنامه‌ی زنده‌‌ی شبکه‌ی اول که از حرم امام رضا پخش می‌شد، اشاره به همین شعار سبزا کردند و گفتند: ” شنیدم که عده‌ای در روز قدس گفته‌اند نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران. اگه شما به شعارتون اعتقاد دارید، پس باید در نمازتون هم بگید: ” السلام علینا و علی ایرانیان” . آقای قرائتی گفتند: ” در قرآن اومده که حتی اگه به مشرک هم ظلم شد، شما باید از اون مشرک دفاع کنید. ایشون گفتند ما وطنمون رو دوست داریم، اما ما وطن پرست نیستیم، ما عمامه پرست نیستیم، ما آیت الله پرست نیستیم، ما کت و شلوار پرست نیستیم. چون اگه هر چیزی غیر از خدا رو بپرستیم، مشرک هستیم. ما فقط خدا رو می‌پرستیم. لااله الا الله. بنابراین ما هم ایران رو دوست داریم، اما اونو نمی‌پرستیم. باید از مظلوم دفاع کرد. ما از مظلومان فلسطین دفاع می‌کنیم. باید از مظلومان، در هر جای دنیا و با هر ملیتی، سفید و سیاه و آفریقایی و یهودی و مسیحی و مسلمون، دفاع کرد.”

موقتاً امکان ارسال دیدگاه وجود نداردمستضعفین تی وی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

فیس بوک تویتر گوگل پلاس افسران ایمیل چت

نظرسنجی

آیا شما عملکرد دولت حسن روحانی در حل معظلات اقتصادی را مثبت ارزیابی می کنید؟

 • خیر (94%٬ 409 رأی)
 • بله (6%٬ 28 رأی)

تعداد رأی دهندگان: 437
[ آرشیو نظرسنجی ]

Loading ... Loading ...

خبرنامه

برای اطلاع از به روزرسانی‌ها و دیگر اخبار مرتبط با سایت، در خبرنامه اینترنتی ما عضو شوید. توضیحات بیشتر...
پس از ارسال، پیامی به پست الکترونیک شما فرستاده می‌شود که باید روی لینکی که در پیام موجود است کلیک کرده تا عضویت شما قطعی گردد.

سامانه پیام کوتاه

جهت عضویت در سامانه پیام کوتاه بچه‌های قلم، عدد 22 را به شماره 30007227001212 ارسال نمایید.

 • آ – العالم
 • آ- پرس تی وی
 • ادواردو
 • برهه
 • پایگاه اینترنتی هیئت جوادالائمه علیه السلام
 • تا شهدا، با شهدا
 • تبیان مهدویت
 • سایت اختصاصی شهید "احمد کاظمی"
 • عمارنامه

به " بچه‌های قلم" امتیاز دهید.