صفحه اصلی
شبکه های اجتماعی
yahoo google aparat twitter facebook
audio
upload

ابزارک ها

ابزارک

برای روزنوشت سایت، مطلبی آماده کرده بودم با عنوان "قوه قضائیه، در مسیر امتحانی بزرگ" و قرار بود امشب به جای این مطلبی که درحال خواندنش هستید منتشر کنم، اما وقتی خبر خروج مهدی هاشمی رفسنجانی از کشور و رفتنش به انگلیس را شنیدم، در تیتر و مطالبم تغییراتی ایجاد کردم.
در آنچه قرار بود منتشر کنم نوشته بودم:
"… همان‌طور که قبلاً هم گفته بودم، جای برخی از افراد و شخصیت‌ها، در جایگاه متهم در دادگاه رسیدگی به وقایع پس‌از انتخابات خالیست.
همان کسانی که متهمین حاضر در دادگاه، بارها و بارها از آن‌ها به عنوان مسببین و پشتیبانان مالی و تدارکاتی این اغتشاشات نام برده‌اند و خواستار بازخواست از آنان بوده‌اند [همچنین این و این].
ببین کار به کجا کشیده که حتی این افراد، که بازی‌خورده و نردبان آن‌ها بوده‌اند نیز، خواستار محاکمه حامیان و گردانندگان اصلی این وقایع هستند…"

نماینده دانشجویان جامعه اسلامی در محضر رهبر معزز انقلاب چه زیبا گفت:
"اما امروز در میان زندانیان شاهد حضور دانشجویانی نیز هستیم که سال‌های پیش در چنین جلساتی حضور می‌یافتند و نظرات خود را با رهبر معظم انقلاب در میان می‌گذاشتند. در میان این زندانیان، بسیاری نامشان مهدی است، بسیاری از آنها فاطمه نام دارند، نام برخی هم یاسر و فائزه است اما چه سود که پدران آنها از به اصطلاح دانه درشت ها نیستند تا پس از مدت کوتاهی دستگیری دوباره آزاد شوند."

بر طبق اخبار موجود، یکی از متهمین اصلی و از سردسته‌های تدارکاتچی فکری و مالی اغتشاشات پس‌از انتخابات، به لطف آقازاده بودن، فعلاً کشور را ترک کرده و به سرزمین دوست و برادر بعضی از رجال تاریخ ایران، یعنی انگلیس تشریف فرما شده‌اند!

البته سابقه انگلوفیل‌ها در تاریخ معاصر ایران قصه درازی دارد که جای بحثش نیست، اما آنچه مشخص است برخی از آقازاده‌ها و منورالفکران اخیر نیز از همان قماشند و لااقل تنفس در هوای مه آلود لندن را به استنشاق هوای بالای شهر تهران و حتی ویلاهای شمالشان ترجیح می‌دهند!

آقایان قوه قضائیه‌ای!
از آن می‌ترسم که فردا صبح از خواب بیدار شوم و بشنوم که میر حسین موسوی و اعوان و انصار سبز مخملینش! در استودیوی BBC بزله‌گویی می‌کنند!


 • تاریخ ارسال: ۱:۱۳ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۸۸/۰۶/۱۰
 • چاپ این مطلب
 • تعداد بازدید: 1,559
 • ۱۹ نظر
 • گزارش!
 1. مجید

  می گم امشب شب ضربت خوردن حضرت علی نوای سایت را عوض کنید با تشکر

 2. مجتبی...

  جناب.شما که می گی به حقوق این ها تجاوز شده که دارن به جای دفاع اعتراف می کنن.اولا دفاعیاتشون رو ندیدی.دوما اگر هم این طور باشه این بی چاره ها گول اونایی رو خوردن که که کنارشون باید نشسته باشن ولی نیستن حالا هم فهمیدن که گول خوردن و باید به جای اون ها مجازات بشن.

 3. نادعلی مجدپناهی

  به نام خدا
  دوستان مخالف و موافق کمی رعایت بفرمایید. من و شما نه سر پیازیم و ته چغندر. اینقدر بد و بیراه و متلک های ناموسی آنهم توی یک وبلاگ عجیب است واقعا.
  شما دوکلمه حرف حساب که خودت به آن رسیدی (و نه نقل فول از این و آن) بزن. دوکلمه هم حرف حساب (ایضا بشرح پرانتز فوق) از دوستان به ظاهر مخالف خودت بخوان(بشنو!؟) این دیگر اوقات تلخی ندارد. نه شما از مال اندوزی مال اندوزانی که از آنها دفاع می شود سهمی داری ونه من در میز قدرت حاکمانی از آنها دفاع می شود نقشی. من و تو یک ایران تر و تمیز می خواهیم که راحت و با عزت توی آن زندگی کنیم. نه زیر دست آمریکا و انگلیس و اسراییل باشیم. نه زیر دست آن دسته از هموطنان خودمان که بخواهند با باند و دوست و فرزند و فامیل سوار ما شوند و اسم ش را آزادی یا استقلال یا جمهوری اسلامی یا اصلا هر اسم دیگر بگذارند.سازندگی مانور تجمل اصولگرایی اصلاح طلبی و این آخری موج سبز نمی دانم چی.
  در این حرف که مشترکیم؟ حالا بگو بیاید جلو هرکه بدخواه ماست. من اگر چیزی می دانم (ایضا خودم به آن رسیده ام و می توانم ثابت کنم) می نویسم و تو نیز. شرط آن است که یک بعدی و بغض الود و بخشی نباشد. ما مال این قرن هستیم و باید مسایل را حتی الامکان جامع و منطقی و حتی عاطفی (عاطفی نسبت به هم و دیگر انسانها) ببینیم.
  وگرنه به جان خودتان حرف بغض ترکانی باشدف آنقدر بغض در گلو داریم که نگو. ندیدی بغض فاطمه خانم چطور ترکیده؟ دلت نگرفت؟ یا آن یکی با امضای یکشنبه ۱۵ شهریور نه صبح؟
  پاسخ هردوتایشان موجود است. ولی چه فایده که فعلا فقط داریم جیغ می کشیم.
  ایام به کام باد

 4. محمد

  خدا شفات بده.

 5. ایوب

  متاسفم برای کسانی که فکر میکنند در انتخابات تقلب نشده
  ای کاش میتوانستم خون رگان خود را من قطره قطره قطره بگریم تا باورم کنند ولی کوری دلتون جلوی چشماتون رو گرفته
  با این حال هنوز هم خواست مردم زنده است ولی خیالتون راحت باشه اون بلایی که سر مردم اوردید ( قتل و شکنجه و تجاوز) سر شما نمیاریم بلکه باز بتون اجازه صحبت کردن میدیم

 6. فاطمه الف

  آقا یا خانم شنبه، ۱۴ شهریور ۸۸ :: ۸:۰۸ صبح باید بگم اون اعترافایی که تو میگی، مال کسانیه که هنوز از جرمی که کردن، پشیمون نیستند. اما این اغتشاشگرا، مث خر، پشیمونن از کارایی که کردند. در ضمن ریاکار همون دخترای مانتو کوتایی هستند که تا نیمه‌های شب به بهانه ستاد سید، با پسرا توی هم می‌لولیدن. ریاکار همون دخترای مانتو کوتایی هستند که نماز جمعه رو هم به گند کشیده بودن و بجای خوندن نماز، سنگ موسوی رو به سینه می‌زدن. ریاکار همون دخترای مانتو کوتایی هستند که موقع ازدواج، خودشونو به اسم دوشیزه قالب می‌کنن. ریاکار همون دخترای مانتو کوتایی هستند که به اسم منشی، میشن دوست دختر جناب مدیر عامل و بجای راه انداختن کار ارباب رجوع، راه به راه توی توالتند تا رنگ رژ لبشونو پر رنگ کنن تا مبادا از چشم آقای مدیر بیفتند. ریاکار همون دخترای مانتو کوتایی هستند که وقتی از کنارشون رد میشی، بوی گند فحشهای خواهر و مادری که از دهنشون در میاد، حال آدمو بهم می‌زنه. ریاکار همون دخترای مانتو کوتایی هستند که ده تا ده تا دوست پسر دارند اما به هر پسری که می‌رسن، ادعای نجابت می‌کنن. ریاکار همون دخترای مانتو کوتایی هستند که به اسم کلاسهای فوق‌العاده، میرن تو اتاق خواب دوست پسرشون. لعنت به کسایی که به اسم آزادی، جامعه‌رو به گند کشیدند. لعنت به کسایی که بجای پیروی از علم و فرهنگ اجتماعی غرب، فقط رفتند سراغ کثافت کاریهایی که حتی خود غربی‌ها هم اون کثافت کاریها رو نهی و نفی می‌کنند. لعنت به ریاکارانی که ادعای قانون مندی می‌کنن اما در عمل، یک قانون گریز واقعی هستند. لعنت به کسایی که وطن وطن می‌کنن اما بعد خودشون میشن بلندگوی اجنبی. لعنت به کسایی که خودشونو همه‌ی ملت ایران می‌دونن. لعنت به باور و اعتقادی که شرطیه و با رفتار و گفتار آدمای دیگه، خودشو میزون می‌کنه. لعنت به باور و اعتقادی که با هر بادی بلرزه و سست بشه. لعنت به باور و اعتقادی که هر کی از راه می‌رسه، بتونه توش گند بزنه.

 7. ناشناس

  یکى بگه چند سالشه ، دختر ِ خوب ِ بد شده؟
  یکى بگه این بدى رُ ، اون از کجا بلد شده؟
  یکى بگه این بچه‏ها ، مالِ کدوم مملکتن؟
  یکى بگه که چى شدن ، سرمایه‏هاى این وطن؟
  مگه اذون تو گوش ِ این بچه‏ها خونده نمى‏شه؟
  دختر ِ خوب ِ بد شده ، واسه چى اینقده آتیشه؟
  مگه تموم ِ بچه‏ها ، کتاب دینى ندارن؟
  مگه به زور جلو اونا ، یه جانماز نمى‏ذارن؟
  مگه تو هر محله‏مون ، یه دونه مسجد نداریم؟
  روضه مگه نمى‏گیرم ، سفره مگه نمى‏ذاریم؟
  تمومه ارگاناى ما ، مگه حِراست نداره؟
  مگه که این جامعه‏مون ، به فشار عادت نداره؟
  هشت سال مى‏جنگه باباجون ، مى‏گید دفاع مقدسه
  باباى من کشته مى‏شه ، حرفاى بیهوده بسه
  باباى من جون مى‏ده وُ ، شهید مال شما مى‏شه
  تقّى به توقّى مى‏خوره ، این انقلاب طلا مى‏شه
  سى ساله که داریم مى‏گیم ، اسلام ناب احمدى
  از خوبى چیزى ندیدم ، به غیرَ از این همه بدى
  حرفِ حسابتون چیه؟ بگیم که کى مقصره؟
  نکنه من مقصرم ، آبروتون داره میره

 8. ناشناس

  یا خرید یا خودتونو زدید به خریت . اعترافات کجا بود من دادگاه تا حالا اینجوری ندیدم تو دادگاه متهم باید بگه نه من فلان کارو نکردم بهمان کارو نکردم اینجا همه میان اعتراف می کنن !!!!!!‌
  فکر می کنم اثرات تجاوز باشه وای بر شما که گند زدید به باور مردم لعنت به اون ریشتون لعنت به دینداریتون مانتوی کوتاه دخترای تهرونی به اون دینداری ظاهری شما شرف داره حداقل اونا مثل شما ریا کار نیستند لعنت بر شخصیت دروغیتون

 9. خدیجه

  اون روز غیر از نفر اول که صحبت کردن، صحبت های تندتری هم شد از جمله اینکه همین حرفایی که شما گفتین یا دوستان در کامنت ها گفتن مثلا اینکه اینها حتما! باید همین الان بازداشت و محاکمه بشن. شایدم خودتون اونجا بودید. ولی متاسفانه باید عرض کنم شما یا اصلا صحبت های آقا رو در جواب دانشجویان گوش نکردید یا گوش کردید و متوجه نشدید! و یا فکر کردید که آقا هم اهل مسامحه س که دارید تندتر از ایشون پیش میرید. یاد آیه قرآن افتادم که می فرماید صداتون رو از رسول خدا(ص) بلندتر نکنید! و این بقیه اعمال رو هم شامل میشه. مطمئن باشید آقا در گفتن و اجرای حق با کسی رودربایستی ندارن. حق بود که بعد این همه خاله زنک بازی های سیاسی تو سایتتون یک گزیده ای از بیانات اقا رو هم میذاشتین به جای اینکه فقط به یه لینک بسنده کنید.

 10. بهار

  سلام
  من نمی دونم آیا گه حضرت علی(ع) هم رئیس قوه قضائیه بود باز هم از کسانی که ما بارها اسمشون رو در اعترافات شنیدیم و با چشم خودمون خیانتشون رو دیدیم محاکمه نمی شد؟
  آقاجون اصلا ما از این قوه ی قضائیه مجازات نخواستیم ولی شما رو به هر کسی که می پرستید قسم این ها رو محاکمه کنید تا مردم اونها رو بشناسند بعدش اصلا خودتون فراریشون بدید هر جا که خواستید و خواستند!
  آخه چقدر ترس ؟ چقدر بزدلی؟چقدر بی لیاقتی؟
  اگه فقط یک نفر مثل احمدی نژاد شجاع تو دستگاه قضایی بود ما دیگه از این مشکلات نداشتیم.
  به نظر من اینها همه از بی ایمانی افراد هست.

 11. یاور

  با توجه به اعترافات بازداشت شدگان آشوبها میبایست آفای مهدی هاشمی و دار ودسته شان دستگیر میشدند ولی تا حالا هیچ کاری در قبال ایشان انجام نشده اینجا جای شک است و تردید.
  شاید فعلا اینطور به صلاخ است و یا شاید آرامش قبل از طوفان را می گذرانیم.
  به هر صورت طبق خواسته ملت ایران این افراد باید محاکمه شوند .هم در رابطه با فسادهای مالی چند و چندین ساله و هم بعنوان ترتیب دهندگان کودتا.اگر ارازل و اوباش گرفته و محاکمه میشوند باید سر دسته و منبع نیز دادگاهی شود. به امید آن روز

 12. ناشناس

  واقعا جالبه رئیس جمهورتون یه یاوه گویی میکنه شماها هم دنبالش حتما قضیه دزدی مهدی هاشمی رو هم اون مشاوره ۵ ساله بهش گفته :دی

 13. مجتبی

  سلام دوستان.من اولین باریه که اینجا میام ولی خوشم اومد شما هم با خودمونید.در مورد اون خبر هم بگم که الان سر تیتر همه ی سایت های اژنوی و فارسیه حتی عکسش هم که تو فرودگاه انگلیس بوده امروز تو سایت بی بی سی دیدم امادر موره محاکمه ی اینها با توجه به مشاهدات اگر هم بخواد کاری بشه چند سال دیگه که آبا از آسیاب بیفته میشه.

 14. من که چشمم آب نمی خوره این مارمولک و جک جونورای دیگه محاکمه بشن. کلا این قبر توش مرده نیست!

 15. نادعلی مجدپناهی

  به نام خدا
  با سلام خدمت دوستان. واقعا از چه چیزی تعجب می کنید؟ از اینکه مهدی هاشمی به انگلستان رفته؟ از اینکه ممنوع الخروج نبوده؟ از اینکه قوه قضاییه کاری انجام نداده؟ از اینکه پدر بزرگوارشان برای حفظ آبرو هم شده از ایشان ممانعت نکرده؟
  هرکدام از موارد فوق اگر مایه تعجب باشد از خوشخیالی است. طرف اگر کشته و مرده انگلیس نبود که ما مشکلی نداشتیم. اگر ممنوع الخروج شده بود که الآن قبل از بازجویی پرینت اعترافات را بیرون داده بود. اگر قوه قضاییه بنا بود کاری بکند اصلا این وضع به وجود نیامده بود و پدر بزرگوارشان هم که ماشاله ماشاله قربانش بروم انشااله

 16. فاطمه الف

  علی جان بنظر تو بهتر نیست برای اینکه بقول خودت با آبروی این افراد بازی نشه، بیان توی دادگاه و جوابگو باشن؟ اگه بی‌گناه باشن که برای همیشه حرف و حدیث‌ها تموم میشه، و اگر هم که گناهکار باشن، مثل مردم عادی، به مجازات می‌رسن و اینطوری دیگه مردم، احساس تبعیض نمی‌کنن. اگه حساب این افراد، پاکه، از محاسبه چه باکی دارن؟ ها؟ به سایت شخصی مهدی هاشمی رفتی؟ همینطور داره واسه وزرای پیشنهادی، شایعه درست می‌کنه و اونا رو متهم به مهمونی‌های آنچنانی و هدایای گرون قیمت می‌کنه. تازه منبع نود درصد اخبار سایتش هم، افراد ناشناس مانند ” یک منبع آگاه” یا ” یکی از نمایندگان که نخواست نامش فاش شود” یا ” شنیده‌ایم” یا ” گفته شده است” می‌باشد. آیا این منابع، معتبرند؟ آیا شایعه سازی، بازی کردن با آبروی افراد نیست؟

 17. هومن

  به نظر بنده اگر هم می خواهد کاری در جهت عدالت صورت بگیرد باید باز از جانب ملت باشد نه قوه قضائیه

 18. hashem

  کجا کذب بوده علی جون. کی تکذیب کرده. لینک خبرش هم ماله خبرگزاریه داداش.

 19. علی

  خوب. معلوم شد که این خبر کذب بوده…
  واقعا به عنوان یک شیعه به چه راحتی می توانیم با آبروی افراد بازی کنیم.بدون اینکه فرصت دفاع به آنها بدهیم!
  به ولله شیعه نیستیم…
  والسلام.

موقتاً امکان ارسال دیدگاه وجود نداردمستضعفین تی وی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

فیس بوک تویتر گوگل پلاس افسران ایمیل چت

نظرسنجی

آیا شما عملکرد دولت حسن روحانی در حل معظلات اقتصادی را مثبت ارزیابی می کنید؟

 • خیر (94%٬ 409 رأی)
 • بله (6%٬ 28 رأی)

تعداد رأی دهندگان: 437
[ آرشیو نظرسنجی ]

Loading ... Loading ...

خبرنامه

برای اطلاع از به روزرسانی‌ها و دیگر اخبار مرتبط با سایت، در خبرنامه اینترنتی ما عضو شوید. توضیحات بیشتر...
پس از ارسال، پیامی به پست الکترونیک شما فرستاده می‌شود که باید روی لینکی که در پیام موجود است کلیک کرده تا عضویت شما قطعی گردد.

سامانه پیام کوتاه

جهت عضویت در سامانه پیام کوتاه بچه‌های قلم، عدد 22 را به شماره 30007227001212 ارسال نمایید.

 • آ – العالم
 • آ- پرس تی وی
 • ادواردو
 • برهه
 • پایگاه اینترنتی هیئت جوادالائمه علیه السلام
 • تا شهدا، با شهدا
 • تبیان مهدویت
 • سایت اختصاصی شهید "احمد کاظمی"
 • عمارنامه

به " بچه‌های قلم" امتیاز دهید.