صفحه اصلی
شبکه های اجتماعی
yahoo google aparat twitter facebook
audio
upload

ابزارک ها

ابزارک

دومین فیلم موسوی هم به نمایش در آمد و این‌بار، مثل گذشته، فرافکنی و ناموس و زن و معتمدآریا و دانشجو و مهمتر از همه خاتمی وارد میدان شدند تا بلکه کمی از ریزش آراء موسوی جلوگیری کنند.

می توان گفت در حقیقت این فیلم، شوی انتخاباتی خاتمی بود تا موسوی! اما زیاد مهم نیست، چون هردو سر و ته یک کرباس هستند و آقازاده‌های کارگزارانی و تندروهای مشارکتی هوایشان را دارند!

و اما ۲-۳ نکته از چند نکته متناقض در فیلم دوم جناب میر حسین:

– شما در جایی از فیلم تبلیغاتی‌تان گفتید: "من مستقل آمده‌ام و به همه گروه‌هایی که در قانون اساسی هستند احترام می گذارم".
جناب آقای موسوی، آیا گروهک نهضت آزادی [به ردیف ۸۲ لیست حامیان موسوی در سایت اصلی انتخاباتی ایشان توجه کنید] و ملی مذهبی‌ها [به نقل از یکی از سایت‌های حامی موسوی] هم جزو گروه‌هایی است که در قانون اساسی آمده؟
شما که خود را یار صدیق امام خمینی(ره) و یک انقلابی می‌دانید! یک‌بار دیگر به متن نامه امام خمینی(ره) درباره نهضت آزادی مراجعه کنید!!! تا شاید کمی به تناقضات فکری، کلامی و عملی خود  پی ببرید و دیگران را هم … فرض نکنید!
راستی؛ حمایت هاشمی و آقازاده‌ها و جاسبی و… از شما[رجوع کنید به مناظره احمدی‌نژاد و کروبی و این نکته که کروبی گفت: "هاشمی مثل آقای موسوی از من حمایت نمی کند" و طبق گفته خودتان در مناظره با کروبی، دیدگاه شما با کروبی بسیار به هم نزدیک است!] نشان از استقلال شماست؟

– در فیلم تبلیغاتی‌تان به موضوع زنان، با ابزار تصویر و میز گفتگو و بازی فاطمه معتمد آریا و میتینگ‌های تبلیغاتی‌تان پرداختید.
جناب مهندس؛ معتمد آریا به عنوان یکی از افرادی که درفیلمتان خرجش کرده بودید، می‌دانید در مورد سینمای ایران و زن چه نظری دارد؟
اگر او به عنوان نماینده تفکر شما در موضوع زنان و فرهنگ باشد [که بر اساس فیلم تبلیغاتی‌تان هست!] واقعاً برایتان متأسفم.

فاطمه معتمد آریا: "تحولات بعد از انقلاب در ایران باعث کشف سینمای نوین ایران در جهان شد، همچنین پیدایش سبک جدیدی در فیلمسازی که با حذف سه عامل سکس، خشونت و الکل همراه بود، عملا سینمای ایران را از مهمترین وجوه جاذبه در سینما محروم کرد. درنتیجه زنان در سینما حذف شدند!"
جناب مهندس، تناقض تا به کجا؟!؟
خواهشاً شخصیت و جایگاه زن را به بازی نگیرید!

در ضمن، در فیلم‌تان، دخترکان بزک کرده با ظاهر آن‌چنانی و رقص و آواز و با عرض معذرت از سادات محترم، سگ‌هایی که پارچه‌های سبز، که نشانه سیادت است و به دور گردن و دم‌شان گره زده شده بود خبری نبود!!!
سری به خیابان‌های بالای شهر بزنید.

لینک تصاویرشان را نمی گذارم که مروج بی‌حرمتی و فحشاست، اما اگر گوگل را بشناسید! می‌توانید ببینید که اکثر طرفداران شما چه کسانی هستند!!!

– نکته مهم دیگر آن‌که؛ متانت، اخلاق مداری و قانون‌مندی‌تان را دوباره و ناشیانه نشان دادید [من جای شما باشم یک ریال هم به کارگردان فیلم نمی‌پردازم!].

و در پایان؛ رضایی نیز مانند بقیه در مناظره با احمدی نژاد ناک‌اوت شد.

مطالب مرتبط:
.: هاشمیسم، به موزه تاریخ انقلاب رفت. +
.: میر حسین موسوی و موضوعی به نام ناموس!!! +
.: مناظره میر حسین موسوی و کروبی؛ تلاشی برای بازیابی آبروی رفته. +
.: خواب‌های پریشان برای انقلاب مخملین! +


 • تاریخ ارسال: ۱۲:۴۸ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۸۸/۰۳/۱۹
 • چاپ این مطلب
 • تعداد بازدید: 3,318
 • ۳۸ نظر
 • گزارش!
 1. بسم رب المهدی
  آقا تبریک خیلی خیلی مبارکه ×××× سرفراز باشی میهن من ××× یاحق

 2. بسم رب المهدی
  آقا تبریک خیلی خیلی مبارکه××× سرفراز باشی میهن من××× یاحق

 3. ریحانه

  اللهم عجل لولیک الفرج
  خدایاااااااااااااااااااااااااااااشکرت
  احمدی نژاد عزیزدل من پیروزشد

 4. ناشناس

  خجالت اوره گربه تو بی معرفتی جلوی شماکم میاره اخه ادم به اصطلاح روشنفکرکی تو زمان ریاست جمهوری های قبلی ایران رو می شناخت البته من نمیگم کاملا نمی شناختن چون مثله یه کشورسازشکاره توسری خور پشت دروغ بزرگ گفتگوی تمدنهارو واسه خودشون گرفته بودن میگین بیکاری اره درسته اما این ماله جوونایی که توخیابونا ولن و تا بهشون چیزی میگی مین آزادی خوبه تموم حرفای احمدی نژاد تایید ودروه بقیه ثابت اون میرحسین ازطرز حرف زدنش معلوم بود چکارس کروبی رو هم فاکتور میگیریم چون شرم آوره در موردش صحبت کنی رضایی هم که زحمت کشیده اما مزدش رو با اون دکترای کردانیش گرفته دیگه با مناظره ها همه فهمیدن کی دنبال مقامه کی دنبال آسایش مردم

 5. دوست عزیزی در پیام خود نوشته‌اند: “دلم برای سایت شما می سوزه سایتی که همیشه دل آدمو به سوی امام زمان و … جلب می کرد حالا شده بازیچه یه مشت آدم دروغگو وای بر شما وای بر شما آقا مهدی سایت شما دیگه یه سایت خوب نیست شما با این کار طرفداران سایتتونا نصف کردید متاسفم من قبلا هم این هشدارو به شما داده بودم متاسفم که سایتتون به این روز افتاده واقعا خجالت می کشم که لوگوی سایت شما مدت ها در صفحه اول سایتم بوده معذرت می خوام که از شما حمایت می کرد نمی دانستم شما هم از خوارج شدید از کسایی که عینا دروغ می گن شما چشم دلتون کور شده شما گوشتون هیچ چیزیو نمی شنوه شما بازیچه یک آدم فریبکار شدید وای بر شما”. باید عرض کنم باید در شناخت امام زمانی که برخی از ما فقط برای دعای ندبه جمعه ها و شعرخوانی و مرثیه خوانی در ذهنمان پرورانده‌ایم، تجدید نظر کنیم!، امام زمان ما سرباز می‌خواهد کسی که در راستای تفکر مهدوی قدم بگذارد، نه کسی که فقط ظاهر مهدویت را دو دستی چسبیده و پیام مهدویت را به باد داده!!! دوست عزیزی که فکر می کنی مهدویت و اسلام سکولاریستی است و سیاست از آن جداست، بدان که موضوع مهدویت یکی از سیاسی ترین عقاید شیعه است. مهدویت و ظهور مهدی موعود(عج) برای تشکیل حکومت جهانی است و این یعنی سیاست. چشمتان را باز کنید، پوسته دین را رها کنید و به ماهیت اصلیش توجه کنید. اسلام جدای از سیاست به درد گوشه خانقاه‌ها و بیابانها می‌خورد، نه به درد ایجاد حکومت جهانی و سرباز مهدی بودن. کسی نمی گوید احمدی نژاد بی عیب است و هرچه می‌کند و هر چه می‌گوید درست است، اما یقین دارم که از بقیه کاندیداها به مبانی اسلام ناب نزدیک تر است. من دلم برای شما می‌سوزد ، برای شمایی که ظاهر دین چشم دلتان را کور کرده! گفته بودی که با این کار نصف بازدید کنندگان سایت را از دست داده‌ای. برایم اصلا مهم نیست که چه تعدادی از این سایت بازدید می کنند، به اعتقادی که با فکر و مشورت دیدن آنچه حقیقت است و می توانم درک کنم عمل می کنم و نتیجه برایم مهم نیست، چون خود را مکلف به انجام تکلیف می‌دانم نه نتیجه. بقیه دوستانی هم که عبارات و الفاظ خاصی را به کار برده‌اند و مثل برخی کاندیداها کلمه”دروغ و دروغگو” را مثل نقل و نبات به کار می‌برند، بازیچه شده‌اند و خبر ندارند. آینده‌ای نه چندان دور همه چیز را مشخص خواهد کرد.

 6. حسین

  هاله نور تایید شده توسط آقای جوادی آملی ولی اون فیلمی که شماها دیدید ناقص است در حالی که آقای احمدی نژاد از کس دیگری نقل میکرد نه از طرف خودش.
  باز این فیلم تخریبی(ادیت شده) هم آقای جوادی آملی تایید کردند؟؟؟؟

 7. ادب مرد به ز دولت اوست

  اللهم عجل لولیک الفرج
  شمایی که دم از صلح و صفا و امام زمان میزنین،ابتدای سخنتون رو بااسم مقدس امام زمان میگذارید،بویی از عدالت علی و واقعیت امام زمان نبرده اید.اخه ادمی که اینقدر دروغ میگه مگه شاخ و دم داره که شما ها نتونستید بشناسیدش.هر کی رو باید از وجناتش شناخت.من مسلمانم ولی تفکر اسلام نمایی های شما افراطی ها حالم رو بهم میزنه.درود برعدالت علی که در مرام شماها نیست به امید پیروزی میر حسین.

 8. زهرا

  متاسفم که چهارسال کسی رییس جمهورکشورما بود که بویی از ادب نبرده جالب اینه که از باورهای مردم استفاده میکنه و همه ی این دروغها رو بعداز اللهم عجل لولیک الفرج می گه!

 9. روزبه

  واقعا واستون متاسفم با این توهین هایتان به طرفدارای موسوی و سید همیشه سبز ایران نشان دادید که مانند سر دسته ی خود احمدی نژاد بویی از ادب و انسانیت نبرده اید.نمیشه از کسایی که اون انسان دروغگو را سر لوحه ی خود قرار میدهند بیشتر از این نیز انتظار داشت.به امید موفقیت میر حسین موسوی(هرچند بعید میدانم این نوشته قرار بگیرد چون ظرفیت انتقاد را ندارید)

 10. ناشناس

  دلم برای سایت شما می سوزه سایتی که همیشه دل آدمو به سوی امام زمان و … جلب می کرد حالا شده بازیچه یه مشت آدم دروغگو وای بر شما وای بر شما آقا مهدی سایت شما دیگه یه سایت خوب نیست شما با این کار طرفداران سایتتونا نصف کردید متاسفم من قبلا هم این هشدارو به شما داده بودم متاسفم که سایتتون به این روز افتاده واقعا خجالت می کشم که لوگوی سایت شما مدت ها در صفحه اول سایتم بوده معذرت می خوام که از شما حمایت می کرد نمی دانستم شما هم از خوارج شدید از کسایی که عینا دروغ می گن شما چشم دلتون کور شده شما گوشتون هیچ چیزیو نمی شنوه شما بازیچه یک آدم فریبکار شدید وای بر شما

 11. سلام من موزیک سایت رو در وبلاگم گذاشتم وکلی مطلب نوشتم برای دکتراحمدی نژاد می تونید ببینید
  http://www.smskar.blogfa.com

 12. دیدن کن واگر خواستی برایم تبلیغ کن

 13. ...

  بعضی ها خودشان را در تنور داغ انتخابات می اندازند!
  آماری فسادی که از سوی مهندس موسوی در برنامه گفتگوی ویژه خبری منتشر شد، در واقع به نفع دولت است که اصلاح طلب های مدعی صداقت با سیاست های جنگ روانی و سیاه نمایی آن را در اذهان عمومی به شکل دیگری بیان کردند. طبق گراف نمایش داده شده، رتبه فساد اداری در ایران در طی چهار سال گذشته از ۸۸ام به ۱۴۴ام در میان ۱۶۲ کشور تغییر کرده است. یعنی میزان فساد در ایران ۱۶ پله کاهش یافته است. مشاوران مهندس موسوی با زیرکی نمودار را به صورت ستونی رسم کرده بودند که در وهله اول این برداشت را در مخاطب ایجاد می کند که فساد، افزایش یافته است!

 14. الهام

  سلام… یکی از جنگهای روانی” رسانه های بیگانه” این است که جمعیت میلیونی را با عنوان دهها هزاران نفر عنوان کند… حالا من نمی دانم press tv جزو کدام دسته است؟ بیگانه یا خودی… دیروز در برنامه ی iran’s election 2009 گزارشگر اعلام کرد طرفداران احمدی نژاد در مصلی جمع شدند و هزاران هزاران نفر آمدند . وبعد راجع به زنجیره ی سبز حامیان موسوی گفت جمعیت عظیمی بود که ترافیک فراوانی ایجاد شد و من خودم به شخصه این ترافیک را تجربه کردم… این نمونه کوچکی اما این شبکه تلوزیونی با آن مجری هایی که دارد علنا ار موسوی حمایت میکنند

 15. احمدی

  من به احمدی نژاد رای میدهم چون خالی بند است .من بهداو رای میدهم چون به تمام فامیلهایش ژست های کلیدی داده .به او رای میدهم چون دروغ میگه اورا دوست دارم چون رشوه خوری زیاد شده به او رای میدهم چون از بسیج و امکانات دولتی استفاده میکند به او رای میدهم چون حتی یک بنر هم نزده به او رای میدهم چون پرونده سازی میکند .
  شما هم به او رای میدهید؟

 16. الطاف و عنایات خداوند و جانشینش امام زمان (عج) همیشه با اهل حق و درستی بوده و هست و خواهد بود
  الهم عجل لولیک الفرج

 17. ناشناس

  آقای احمدی نژاد! آشفتگی من از این نیست که تو به من دروغ گفته ای، از این آشفته ام که دیگر نمیتوانم تو را باور کنم.

 18. یونس

  یک نکته از این معنی گفتیم و همین باشد.
  http://www.freeimagehosting.net/uploads/0bb487697c.jpg

 19. پینیکیو آدم شد اما

  پینیکیو آدم شد اما تمام نشد.

 20. سلام… زنده باشی اخوی… ممنون
  در صورت صلاح دید منعکس فرمائید
  http://pelak14.mihanblog.com/post/16
  مبانی انتخاب دینی

 21. ناشناس

  عیب ما اینه که همه چیز رو از قوه ی مجریه می خوایم
  انگار خودمون و بقیه ی قوه ها مردیم

 22. داوود

  سلام
  خیلی مطالبتون جالب بود.
  راستی میتونین لینک دانلود آهنگ روی وب رو برام بفرستین؟؟؟؟؟؟؟
  یا علی

 23. وحید

  سلام
  من یه نکته به ذهنم رسید قضاوت با خودتون
  لقب هاشمی رفسنجانی در اواخر دولتش = اکبر شاه
  لقب سید محمد خاتمی در اواخر دولتش = محمد خالی بند ( اگه یادتون باشه اون موقع این لقب رو بر اساس بهروز خالی بند گرفته بودن )
  محمود احمدی نژاد = دروغ گو . رمال . کف بین
  من مطئنم که اگه میرحسین موسوی سر کار بیاد همین طرفدارانش آخرش یه لقب براش پیدا میکنن
  برا من یکی که این وسط خیلی چیز ها روشن شد
  اگه اسم بی بند و باری رو آزادی میشه گذاشت . اگه پایمال کردن خون شهدا رو آزادی میشه گذاشت نمیخوایم
  خداییش کدوم یک از مسئولین تا این اندازه تو مردم چرخید
  کاش برا یه ثانیه نه بیشتر خودمون رو جای رئیس جمهور نه پدر خانواده بزاریم اون وقت می فهمیم که اداره یه خونه چقدر سخته چه برسه به مملکت
  به امید ظهور امام زمان عج

 24. حالا که آیت الله جوادی آملی هم فیلم هاله ی نور را تایید کردند از حمایت خود از این دروغگو دست بردارید.
  رای تمام عاشقان مهدی محسن رضایی.

 25. یکی از حامیان احمدی نژاد

  اعتیاد جوانان تقصیر احمدی نژاد نیست، بلکه تقصیر خانواده‌هاییه که مواظب جوانهاشون نیستند و دخترها و ‌پسرهاشون به بهانه حضور در ستاد انتخاباتی سید، تا نیمه‌های شب تو خیابونها و خونه‌های همدیگه می‌پلکند.

 26. sahar

  من به کسی رای نمی دم که خودش برای تاییدش به یه مشت بازیگر لوس پول میده تا چرت و پرت هاشو بگه اما قبل از اون برای بازیگرا متاسفم که البته و صد البته بازیچه دست موسوی شده اند.

 27. یکی از حامیان احمدی نژاد

  حقیقت چند شبه که برام بیشتر روشن شده. حقیقت اینه که از بین همه اونایی که حمایت می‌کنین کدومشون تا بحال جرات داشته اسمی رو که شما تا دیروز فقط تو چهار دیواری خونه‌تون به زبون می‌آوردید رو به زبون بیاره اونم وقتی که گفته‌هاش داره بعنوان یه سند تاریخی ثبت می‌شه؟ کدوم یکی از اونایی که سنگشون رو به سینه می‌زنین جرات حرف زدن از تابوها رو داشته؟ یه کم از شجاعت دولت اصلاحات بگید شاید باهاتون هم عقیده شدم، آخه من مغزم اونقدر کوچیکه که نمی‌تونم معیارهای بیشتری رو برای اونیکه انتخابش می‌کنم، در نظر بگیرم. هر چی فکر می‌کنم می‌بینم تو چهار دیواری‌های چند صد نفره یا چند هزار نفره که تو می‌دونی فقط حامیانت اونجا رو پر کردن، فریاد زدن که شجاعت نمی‌خواد. یه نمونه دیگه می‌گم. موضوع سهمیه‌بندی بنزین ( کاری ندارم که سهمیه‌بندی کار درستی بوده یا نه ) هم در دولت اصلاحات و هم قبل از اون در دستور کار دولتهای وقت بوده، اما چرا به مرحله اجرا نرسید؟ آیا دلیلی جز این داشت که می‌خواستن برای چهار سال بعدی انتخابات هم برنده باشن؟ حالا چطور شده که به احمدی نژاد اعتراض می‌کنن چرا مفسدان رو در این چهار سال اعلام نکردی و حالا داری برای انتخاب شدن دست و پا می‌زنی؟ یه نمونه دیگه می‌گم. خاتمی ریاست جمهوریش تموم شد اما اسامی رو که قرار بود اعلام کنه هیچوقت اعلام نکرد، چون شجاعتش رو نداشت. یه نمونه دیگه می‌گم. چرا وزیر کشور خاتمی از کار بر کنار شد؟ یه نمونه دیگه می‌گم. توقیف زنجیره‌ای روزنامه‌ها رو در دولت اصلاحات یادتون میاد؟ می‌دونی چیه؟ حالم از کلمه آزادی بهم می‌خوره. حالم از کلمه حقوق بشر بهم می‌خوره. حالم از هر چی که اسمش‌رو میذارین اصلاحات بهم می‌خوره. اصلاحات تو این دوره و زمونه، یعنی در آوردن استخوونایی که تو گلو گیر کردن. والسلام. می‌خوای کامنتمو بذار می‌خوای نذار.

 28. سلام . خسته نباشید
  بامطلبی با عنوان ” یافتن ملاک انتخاب رئیس جمهور در کلام و استراتژی های امام روح الله “ره” ” در وبلاگم بروزم
  به امید صبح ظفر
  یاعلی

 29. سلام . خسته نباشید
  بامطلبی با عنوان ” یافتن ملاک انتخاب رئیس جمهور در کلام و استراتژی های امام روح الله “ره” ” در وبلاگم بروزم .
  به امید صبح ظفر
  یا علی

 30. ناشناس

  تورم ۱۵ درصدی در روز مناظره از زبان خود احمدی شد ۲۵ در صد
  مناظره به پا شد دروغگو کله پا شد

 31. فاطمه

  سلام من متاسفم که بعضی چشمها و گوشها را بسته اند کسی که چهارسال در بدنه این نظام بوده حالا بعد از چهارسال باید بگوید که چه کسانی پول مردم را خورده اند حالا که به خاطر سیاستهای غلطش سرزمین ما را به این وضع کشانده است؟؟ بیایید با خودمان صادق باشیم حالا برای درگیر کردن ذهن مردم به مسائل دیگر در مورد این به قول خودشان مفسدان حرف می زنند؟؟؟ عملکرد این آقا در این چهارسال گویای همه چیز است اعتیاد خانه به خانه جوانان گویای عملکرد دولت نهم است.

 32. ناشناس

  طرفداران احمدی نژاد در اراک یک جوان سبز پوش را چاقوزدند

 33. ناشناس

  نصر من الله و فتح القریب
  مرگ بر این دولت مردم فریب

 34. ناشناس

  سلام
  نمی دونم چرا بعضیا به تعبیر قرآن صمُ بکمُ عمیُ شدند
  دیگران هر چی می میخواهند بگوند بگذارید بگویند
  و مکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین
  بعد از ۸ سال ریاست جمهوری دیگه اگه کسی خاتمی رو نشناسد یعنی خیلی….!
  از فضایلش همین بس که به ۱۸ تیر اشاره کنم… یا افتتاح های میلیاردی….
  دوستاش دیگه معلومه چین…
  ما حتی در برابر رای خدمون هم روز قیامت مسئولیم
  و من خیلی خوشحالم که نه طرف دکتر احمدی نژاد بلکه طرف حق و ولایتم!
  خدا رو شکر

 35. احسان

  من که به هر حال ترجیح میدم رئیس جمهورم موسوی باشه تا یه دروغگو و خائن با ادبیات چاله میدون…..

 36. رضا

  کسی نگفته که احمدی نژاد و دولتش بی عیبن ولی هرچی باشه از موسوی و کروبی و رضایی سالم تر و پاک تره.

 37. ناشناس

  سلام
  عجیبه که طرفدارای احمدی نژاد از تمام مناظرات اون چه رو که دلشون و احساسشون میخواد برداشت میکنند!
  از دید من یکی آقا محسن واقعا خوب جواب داد اما طرفدارای ایشون حتی نمیخوان تو ضعف در مسائل اقتصادی و کم آوردن دکتر هم کوتاه بیان حتی!
  حرف خوبی زد آقای رضایی تو خانواده هامون خودمون ببینیم چند تا بیکار داریم؟تعارف که نداریم دیگه!بابا اینهمه واضح و روشن؟یعنی واقعا شبو میتونیم راحت بگیم روزه؟واقعا با دست بردن توی تعریف معنای بیکاری صورت مسئله حل میشه؟
  همین تعصب و بستن چشم و گوش واقعا عجیبه برای من.برای هر صحبتی سخنرانی و آمار و ارقامی طرفدارای دکتر یک ذره هم چشماشون رو باز نمیکنند البته نه همشون. آخه این همه مطمئن بودن و ندیدن و نشنیدن هم جای بسی تعجبه دیگه!!!
  هرچند حق دارن ساختن یه اسطوره و پرستشش کار آسونی نیست که به آسونی بشه شکستش و واقعیات رو دید اونقد که حتی روشنی وضع بد اقتصادی مملکت رو ندید!خوشتون باشه!لابد هست دیگه!میشه تاسف خورد فقط.

 38. سلام/ جدا من اگه جای این دخترای شل حجاب بودم اعتراض می‌کردم / ای بابا کلی برا ستادتون نفس زدیم و رقصیدیم / چه شب‌هایی که چراغ ستادتون رو تا صبح روشن نگه نداشتیم / حق ما یک ویو هم توی دوتا فیلم شما نبود / چرا ما را قایم می‌کنید ؟!؟/ موفق باشی برادر

موقتاً امکان ارسال دیدگاه وجود نداردمستضعفین تی وی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

فیس بوک تویتر گوگل پلاس افسران ایمیل چت

نظرسنجی

آیا شما عملکرد دولت حسن روحانی در حل معظلات اقتصادی را مثبت ارزیابی می کنید؟

 • خیر (94%٬ 409 رأی)
 • بله (6%٬ 28 رأی)

تعداد رأی دهندگان: 437
[ آرشیو نظرسنجی ]

Loading ... Loading ...

خبرنامه

برای اطلاع از به روزرسانی‌ها و دیگر اخبار مرتبط با سایت، در خبرنامه اینترنتی ما عضو شوید. توضیحات بیشتر...
پس از ارسال، پیامی به پست الکترونیک شما فرستاده می‌شود که باید روی لینکی که در پیام موجود است کلیک کرده تا عضویت شما قطعی گردد.

سامانه پیام کوتاه

جهت عضویت در سامانه پیام کوتاه بچه‌های قلم، عدد 22 را به شماره 30007227001212 ارسال نمایید.

 • آ – العالم
 • آ- پرس تی وی
 • ادواردو
 • برهه
 • پایگاه اینترنتی هیئت جوادالائمه علیه السلام
 • تا شهدا، با شهدا
 • تبیان مهدویت
 • سایت اختصاصی شهید "احمد کاظمی"
 • عمارنامه

به " بچه‌های قلم" امتیاز دهید.