صفحه اصلی
شبکه های اجتماعی
yahoo google aparat twitter facebook
audio
upload

ابزارک ها

ابزارک

خواهشاً به بعضی‌ها برنخورد و جوگیر هم نشوند!
تقصیر خودتان است!

نماز جمعه اولی‌ها را که یادتان هست.

راهپیمایی "روز قدس اولی‌ها" [البته اگر بیاید و اگر آن‌هایی که می‌آیند، مسیر را اشتباهی نروند!] باید دیدنی باشد!

راستش ایده‌ی این تیتر و مطلب، از کامنت‌های یکی از مطالب وبلاگ "تقلب سبز" به ذهنم خورد.

خواندن این پست وبلاگی هم خالی از لطف نیست.

با دقیق شدن در پیام‌های برخی بازدیدکنندگان سبز! و پاسخ‌های نویسنده وبلاگ، به نوع نگاه و همچنین شعار "ادب مرد به ز دولت اوست!!!" سینه‌چاکان تفکر میرحسنیسم! بیشتر آشنا می‌شوید.

مطلب مرتبط:
.: میر حسین موسوی! و حکایتی که همچنان باقیست.


 • تاریخ ارسال: ۱۰:۵۵ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۸۸/۰۶/۲۲
 • چاپ این مطلب
 • تعداد بازدید: 1,939
 • ۱۵ نظر
 • گزارش!
 1. حمید

  خطاب به دیکتاتور و یک سوال از ایشان :
  همان معصوم (ع) و امام زمان(عج) که نام مبارکش را میاوری از مضمون روایاتشان بر میاید که حجاب را که بهترینش چادر باشد یک ارزش برای زنان میداند . و جهت یاد اوری اگر مسلمانید در قران هم امده لقب زشت به یکدیگر ندهید . پس توصیه میکنم اول برو کمی مطالعه کن بعد به امام زمان معرفت پیدا کن و اخر سر برای ظهورش دعا کن . و این را بدان که احمدی نژاد با این خدا شاهد من اصلا بهش رای ندادم . بچه ی همین اب و خاکه . شما باید عرض کنید که bbc و voa از کجا امده اند که این همه تحت تاثیرش قرار گرفتی .
  و اما سوال بنده که اقای دیکتاتور راست حسینی بگو که شما دنبال چه چیزی هستی ؟ هدفت چیست ؟

 2. دیکتاتور

  فقط میدونم هروقت بهتون فشار میاد این مطالب رومینویسید. مطمئن باشید یه روزی چادر به سر فرار میکنید ….. و لعن الله الظالمین
  احمدی ن}اد که معلوم نیست از کجا اومده بایدم طرفداراش یه مشت ریا کار مثل شما باشه. و انشالله حق میمونه و باطل نابود میشه.
  اللهم به حق علی(ع) عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان

 3. ادب مرد به ز دولت اوست

  خانم یا آقای بی نام و خیلی هم مودب!! اون موقع که نظر دادی ندیدی این وبلاگ برای نظرات فیلتر نداره؟ تازه اگر هم داشت عیبی نداشت چون کامنت های سبز شما اینقدر مودبانه است که …

 4. قطره اي از دريا

  سلام.
  سلام بر قبله گاه اولم مسجدالاقصی – قدس
  این وعده خداست که عاقبت” و لتعلن علوا ً کبیرا “برتری می جویید ، برتری بزرگ .اسرا ء آیه ۴

 5. زهرا

  سلام من زیاد وارد نیستم فقط یه چیزی میخواستم بگم ۸سال اصلاحات شده بود ۸سال حتک حرمت همه اعتقادات وعملاشده بود بایگانی انقلاب اسلامی آیا کسی اعتراض کرد؟

 6. بی نام

  خیلی بی جربزه ای که کامنت های مخالف رو پاک میکنی.شما نمسخواد حرص دولت کودتایی تون رو بخوری عوضی های گنده تر از تو پشتش هستن.

 7. هاشم

  جداً بعضی‌ها چقدر باقالین :)) نماز با کفش می خونن چون می خوان فرار کنن :))))

 8. ناشناس

  زمانی که جان آدم در خطر باشد خواندن نماز ب کفش برای فرار ایرادی ندارد . حتی برای خوندن نماز امنیتی در این کشور وجود ندارد

 9. مهسا

  آقای صادقی نماز رو به خاطر خدا بایدخووند نه از روی لجاجت کودکانه تا مضحکه نشید!! اون جوونا دین گریزن چون نماز میخونن البته نمادین تا با روی کار اومدن موسوی به هر کثافتی دست بزنن تا یه وجب روسریم از سراشون در بیارن تا اسلامو مثل سیادت به لجن بکشن…من نمیدونم امثال شما چی از جون مملکت میخاید؟میخاید یادمون بره شهید دادیم؟؟نمیره نمیتونید ایران مال ماست با خون حفظش کردیم.

 10. فاطمه سادات

  خیلی خوبه که یه اتفاقی در بازداشتگاه کهریزک افتاد تا شما هر وقت کم آوردین به اون گیر بدین ببین دختر خوب کسی منکر اتفاقات بازداشگاه کهریزک نیست اتفاقا همه دنبال این هستند که حق به حقدار برسه به خاطر همین هم الآن مسولان اون بازداشتگاه دارن آب خنک میخورن و در همین راستا هم باید موسوی و کروبی و اعوان و انصارشان محاکمه بشوند تا حق به حقدار برسه ولی وقتی یه گوشه ای از کشور یه نفر اشتباه میکنه آن اشتباه به پای کل نظام نوشته نمیشه میذارن به پای حماقت اون شخص مثلا ما اشتباهات مکرر موسوی و کروبی را که خیر سرشان یک روزی هم صاحب منصبان این نظام بودند را که به پای نظام نمی نویسیم میگذاریم پای حماقتشان در ضمن شما اینقدر فیلم ترسناک نبین

 11. مریم

  خیلی خوبه که تو این شرایط که اون بلاها توسط جان برکفان مخلص و مومن و عاشق رژیم تو کهریزک و اوین سر جوونا اومد هم روی دفاع ازش رو داشته باشیم هم روحیه’ طنز پردازی هم شرافت مسخره کردن نماز اولی و میر حسین و… یه نظام حتما” یه جای کارش بد جور می لنگه که حاضره بده مردمو زنده زنده بخورن ولی هر جوریه صدای اعتراضشونو خفه کنه.

 12. فاطمه سادات

  در جواب آقای صادقی باید عرض کنم که اولا اون آقایی که گفته بود جوانان دین گریزند اتفاقا یکی از روحانیون اصلاح طلب (تسلیم طلب) بود که در زمان آقای خاتمی با یکی از همان روزنامه های زنجیره ای اصلاحات مصاحبه کرده بود و این حرف مسخره را زده بود و باز هم اتفاقا جمله آخرتان را هم دکتر ما در زمان تبلیغات انتخابات دور نهم گفته بود که کلی هم طرفدار پیدا کرده بود در ضمن جنابعالی حتما میدانید که نماز جمعه یک نماز عبادی سیاسی است منتها رفقای مغز پسته ای شما عبادتش را ول کرده بودند چسبیده بودند به سیاستش و قصدشان هم نماز خواندن نبود بنابراین بی خود ادعای دعوت به دین و نماز و اینها نکنید چون در آن نماز جمعه خنده دارتان از دین و دینداری خبری نبود نکته آخر اینکه آن دبدبه و کبکبه که فرمودید فقط چهار سال دست ما بوده (و در همین چهار سال هم نسبت به دوره های قبلی کار بیشتری شده البته کورها نمی بینند والبته هم چنان کم است) لطف کنید بفرمایید آن ۱۶ سالی که دست شما بود چه گلی به سر مملکت زدید در آن ۱۶ سال غیر از غربزدگی شدید در مردم که در اثر تحجر شدید در دولت بود (که به نظر عمدی هم می آمد) و اثراتش هنوز هم هست چه چیز دیگری در سطح جامعه میشد دید؟

 13. پرسپولیس

  آقای صادقی شما واقعاً فکر می کنی که اونا برای نماز خواندن آمده بودن؟! واقعاً براتون متاسفم که یا گیج هستید و یا خودتان را به گیجی زده اید.

 14. فاطمه

  میخوام ازاینجابه آقای موسوی وکروبی بگم که دیگه بسه خسته شدیم ازبس برای به قدرت رسیدن شماحرص خوردیم نمیدونم آقای موسوی اگه به قدرت می رسیدی قراربودچه گلی به سرمون بزنی؟
  بعضی وقتهاباخودم فکرمیکنم کاری که توقراربودبرامون بکنی ارزش کاری روکه مابرای توکردیم روداشت؟
  داشتیم باآرامش به درس ودانشگاهمون میرسیدیم که همه چی روبه هم ریختی
  مملکتوبه بلبشوکشوندی که چیوثابت کنی؟
  که تولیاقتت تواین سالهابیشتربوده؟
  اومدی حق پایمال شده ات روبعدازاین همه سال بگیری؟
  توکه نتونستی تواین سالهابه حق خودت برسی چطورمیخواستی ماروبه حقمون برسونی؟
  لابدتا۳۰-۴۰سال دیگه مابایدیه روزدرمیون توخیابونهارژه سبزبریم براتون تابالاخره خدافرجی برسونه چون فکرنکنم عمرشماتااون موقع کفاف بده .
  آره آقاسید
  اینهاهمش به خاطربه قدرت رسیدن توبود که به قدرت برسی وبعدهم مثل همه اونهایی که بعدازتکیه زدن براریکه قدرت فراموش میکنن بانردبون کی بالارفتن فقط به آقازاده هاودوروبری هات برسی وماروبزاری توی سرکه برای تظاهرات واعتراضاتت
  که هروقت بهمون احتیاج داشتی به دادت برسیم
  ولی مادیگه خسته شدیم چون میدونیم این راهی که شماجلوی پای ماگذاشتی به ناکجاآباده

 15. فرید صادقی

  بله نماز جمعه قبلی یادمان هست یادمان هست که با این همه کبکبه و دبدبه با این همه ادعا با این همه مراکز اسلامی و تبلیغاتی با این رسانه میلی نتوانستید پای چنین جوانانی را به نماز و نماز جمعه بکشانید اما ببینید آن جوانی که که نمیداند نماز خواندن با کفش باطل هست در وجود آقای موسوی چه صداقتی دیده است که میاید نماز میخواند …جوانان دین گریز نیستند ریا گریز هستند

موقتاً امکان ارسال دیدگاه وجود نداردمستضعفین تی وی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

فیس بوک تویتر گوگل پلاس افسران ایمیل چت

نظرسنجی

آیا شما عملکرد دولت حسن روحانی در حل معظلات اقتصادی را مثبت ارزیابی می کنید؟

 • خیر (94%٬ 409 رأی)
 • بله (6%٬ 28 رأی)

تعداد رأی دهندگان: 437
[ آرشیو نظرسنجی ]

Loading ... Loading ...

خبرنامه

برای اطلاع از به روزرسانی‌ها و دیگر اخبار مرتبط با سایت، در خبرنامه اینترنتی ما عضو شوید. توضیحات بیشتر...
پس از ارسال، پیامی به پست الکترونیک شما فرستاده می‌شود که باید روی لینکی که در پیام موجود است کلیک کرده تا عضویت شما قطعی گردد.

سامانه پیام کوتاه

جهت عضویت در سامانه پیام کوتاه بچه‌های قلم، عدد 22 را به شماره 30007227001212 ارسال نمایید.

 • آ – العالم
 • آ- پرس تی وی
 • ادواردو
 • برهه
 • پایگاه اینترنتی هیئت جوادالائمه علیه السلام
 • تا شهدا، با شهدا
 • تبیان مهدویت
 • سایت اختصاصی شهید "احمد کاظمی"
 • عمارنامه

به " بچه‌های قلم" امتیاز دهید.