بچه های قلم

وقتی شیخ یوسف صانعی “ادب مرد به ز دولت اوست” را تفسیر می‌کند!

مرداد ۳۱, ۱۳۸۸ @ ۲:۲۱ ق.ظ

زمانه‌ی عجیبیه.
یادمه از کوچکی هر وقت شخصی را با لباس مقدس روحانیت که همان لباس پیامبر(ص) است می‌دیدم، ناخودآگاه احساسی مملو از احترام و معنویت به سراغم می‌آمد و فکر می‌کردم که هرکه در این لباس است… .
اما هرچه بزرگتر شدم و آدم‌های دور و برم را بیشتر دیدم و شناختم، فهمیدم که همیشه هم این‌گونه نیست و هستند کسانی که در لباس پیامبر، تیشه به ریشه دین محمدی می‌زنند!
کاری هم به امروز و دیروز ندارد، از زمان رحلت حضرت رسول(ص) تا به امروز افراد زیادی در لباس دین به اسلام ضربه زده‌اند. از ابوموسی اشعری‌ها و ماجرای حکمیت بگیر، تا دوران معاصر و منتظری‌ها و اشکوری‌ها و… و امروز صانعی و کروبی!
و وقاحت کلامشان به جایی رسیده که بعضی‌شان با یدک کشیدن عنوان آیت الله و مرجعیت شیعه! دیروز از قاتلین و منحرفین حمایت می‌کردند و از قائم مقامی رهبری عزل می‌شوند [شیخ ساده لوح منتظری] و امروز زبان به فحش و تهمت و دروغ باز می‌کنند! و مسلمانی را تهمت حرامزاده‌گی می‌زنند [شیخ یوسف صانعی].
البته از تعاملات و قرابت سیاسی و فکری صانعی با برخی افراد معلوم الحال مانند میر حسین موسوی [که در همین سخنرانی نیز به آن اشاره کرده است] چیزی جز این نیز انتظار نیست! با این تفاوت که اگر این حرف از زبان موسوی یا هر شخص دیگری زده می‌شد، زیاد باعث تعجب نبود، ولی شنیدن آن از زبان یک آیت الله! و مرجع تقلید…
و وقتی خود من با دفتر آن مرجع!!! تماس گرفتم و اعتراض کردم و توضیح خواستم، باران توجیهات و فرافکنی‌ها بود که باریدن گرفت. شنیدن صحبت‌های یکی از اعضای دفتر صانعی در رابطه با این موضوع، دارای نکات مهمی است که توصیه می‌کنم حتماً گوش کنید.
همچنین وظیفه شرعی و اخلاقی حکم می کند که همگی با تماس تلفنی با دفتر شیخ یوسف صانعی یا ارسال ایمیل و پیامک، نسبت به این اقدام هتاکانه واکنش نشان داده و در راستای فرضیه امر به معروف و نهی از منکر اقدام کنیم.
– آدرس و تلفن‌های دفتر یوسف صانعی در شهرهای مختلف. +
– ارسال پیامک به شماره ۳۰۰۰۷۹۶۰ مربوط به دفتر صانعی.
همچنین از مراجع تقلید، علما و دیگر روحانیون معزز و مکرم انتظار می‌رود تا نسبت به این موضوع بی‌تفاوت نباشند.

و در پایان یادمان نرود که: "ادب مرد، به ز دولت اوست"!!!

دانلود فایل‌های مرتبط:
.: دانلود فایل صوتی تماس تلفنی سایت بچه‌های قلم با دفتر یوسف صانعی در تهران و پاسخ مضحک یکی از اعضای دفتر.
   کیفیت خوبکیفیت معمولی.
.: فیلم و فایل صوتی اهانت شیخ یوسف صانعی به محمود احمدی نژاد.
   فیلم: سرور۱ – سرور۲  / صوت
.: متن کامل سخنان موهن شیخ یوسف صانعی در تخریب دولت و اهانت به احمدی نژاد. +

مطالبی از همین دست:
.: حرامزاده و یک سوال ساد‌ی ساده‌ی ساده از سبزها! +
.: بیانیه شماره ۳ جمعی از طلاب و فضلای قم در معرفی عوامل فتنه. +
.: شیخ یوسف صانعی، امام جماعت مسجد ضرار. +
.: یک دلیل ساده برای نقض مرجعیت صانعی. +
.: نگاهی به توضیحات دفتر صانعی درباره توهین به احمدی نژاد. +