بچه های قلم

مرده‌های خود را به جنبش بسپارید!

خرداد ۱۱, ۱۳۹۰ @ ۱:۱۶ ب.ظ

هاله سحابی دختر عزت الله سحابی فوت کرد.
همین خبر باعث شد تا دوباره عده‌ای فرصت‌طلب، بازار شایعه‌سازی و خبرسازی خود را گرم کنند و با آب و تاب داستان تخیلی کشته شدن هاله سحابی به دست نیروهای امنیتی و با استفاده از سلاح سرد (پنجه بوکس) را در بوق و کرنا و بالاترین کنند!

 

اما از آن طرف یحیی شامخی فرزند هاله سحابی (دختر عزت الله سحابی) در گفتگوی کوتاهی با سایت میزان (وابسته به نهضت آزادی) می‌گوید:
"مادرم به دلیل ایست قلبی در بیمارستان درگذشت… او همچنین تأکید کرده است که این ادعا که مادرم با پنجه بوکس مضروب و کشته شده است، به هیچ عنوان صحت ندارد و کذب محض است."

 

نکته جالب و البته مضحک اینجاست که صفحه رسمی عزت الله سحابی در فیس بوک مصاحبه یحیی شامخی را منتشر ولی بعداز حدود ۲ ساعت آن را ویرایش و به کلی تغییر می‌دهد!!! [تصویری از درج این خبر در صفحه‌ی فیس بوک سحابی، قبل و بعداز تغییرات ناشیانه!]

 

همچنین در یکی از نظرات این خبر در صفحه فیس‌بوک سحابی [که قبل‌از ویرایش خبر ارسال شده] نویسنده به موضوع جالبی اشاره می کند:
"نمی دونم کی ادمین این صفحه هست اما خبری که اینجا درج شده، با خبر رسانه های حکومتی یکسانه. واقعا متاسفم."  [تصویری از این کامنت].

 

آیا مدیر این صفحه نمی‌داند که با این کار نه تنها حماقت خود را به رخ دیگران می‌کشد، بلکه حتی دوستان خود در بالاترین را هم شرمنده می‌کند! [تصویری از این صفحه در بالاترین].

 

در پایان باید گفت: جهت بسته نشدن درهای توهم، مرده‌های خود را به جنبش بسپارید!

 

مطالب مرتبط (به روز می‌شود)
.: هاله سحابی؛ قرآن پژوه! +
.: فریدون سحابی هم تکذیب کرد. +