بچه های قلم

خبرنامه هوشمند بچه‌های قلم

اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۴ @ ۴:۵۷ ق.ظ

با توجه به فراگیر شدن استفاده از پیغام‌رسان‌های اینترنتی، خبرنامه هوشمند بچه‌های قلم فعالیت خود را آغاز کرد. در فاز یک این پروژه، شما می‌توانید محتوای مورد نظر خود را بر روی نرم‌افزار واتساپ (Whatsapp) و تلگرام (Telegram) تلفن همراه خود دریافت نمایید.

 

کانال تلگرام بچه‌های قلمtelegram

برای عضویت در کانال تلگرام بچه‌های قلم از طریق دستگاهی که نرم‌افزار بروزشده تلگرام بر روی آن نصب است (به عنوان مثال موبایل خود) بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

.: کانال تلگرام بچه‌های قلم :.

پس از آن سیستم بصورت خودکار شما را به نرم‌افزار تلگرام هدایت خواهد نمود. پس از ورود و مشاهده کانال بچه‌های قلم در نرم‌افزار تلگرام خود، بر روی گزینه Join در قسمت پایین کلیک کنید.

لازم به ذکر است در کانال تلگرام بچه‌های قلم مطالب به صورت عمومی و موردی منتشر خواهند شد.

 


 

whatsapp-bgh-logoخبرنامه واتس‌اپ بچه‌های قلم

برای عضویت در خبرنامه واتس‌اپی بچه‌های قلم مراحل زیر را به ترتیب اجرا کنید:

۱- ابتدا شماره تلفن اختصاصی سامانه بچه‌های قلم را در لیست مخاطبان گوشی تلفن همراه خود اضافه کنید.

تذکرات:
اگر ساکن ایران بوده و از سیم‌کارت‌های اپراتورهای فعال در ایران استفاده می‌کنید، می‌توانید شماره اختصاصی ما را بدون کد ایران، یعنی به صورت ۰۹۳۹۳۳۱۰۱۰۱ در گوشی تلفن همراه خود ذخیره نمایید و اگر در خارج از ایران هستید، حتماً شماره تلفن ما را به همراه کد ایران یعنی ۰۰۹۸۹۳۹۳۳۱۰۱۰۱ یا ۹۸۹۳۹۳۳۱۰۱۰۱+ ذخیره نمایید.

۲- برای عضویت در سرویس‌های مختلف سایت، کدهای دستوری زیر را از طریق واتساپ به شماره ما ارسال نمایید:

– عبارت   BGH (حروف بزرگ یا کوچک اهمیتی ندارد) برای دریافت لینک تمامی محتوای منتشر شده در سایت بچه‌های قلم.
– عبارت BGH1 (حروف بزرگ یا کوچک اهمیتی ندارد) برای دریافت لینک‌های بخش به روایت لینک.
– عبارت BGH2 (حروف بزرگ یا کوچک اهمیتی ندارد) برای دریافت لینک‌های بخش نوا، نما، رادیو قلم، ویدئو قلم و عکس نوشت.
– عبارت BGH3 (حروف بزرگ یا کوچک اهمیتی ندارد) برای دریافت محتوای ویدئویی و صوتی منتشر نشده در سایت (ارسال مستقیم فایل صوتی و ویدئویی) با موضوعات مختلف به صورت روزانه.

پس از ارسال کد، شماره شما به صورت اتوماتیک در گروه‌های مورد نظر اضافه شده و مطالب مرتبط با گروه برای شما ارسال خواهد شد.
شما می‌توانید یک یا تمامی کدهای دستوری را برای دریافت محتوا انتخاب کنید (کدها را در یک پیام ارسال نمایید).

۳- کار تمام است! از این پس منتظر دریافت مطالب مختلف ما باشید.

 

نکات مهم

– این خدمات برای تمامی کاربران سایت بچه‌های قلم رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای را برای استفاده کننده ایجاد نمی‌کند (بخشی از هزینه‌ی اجرای این پروژه از همیاری شما عزیزان [هرچند با مبالغ در ظاهر کم و ناچیز] تأمین شده است).

– این سامانه توسط نیروی انسانی مدیریت نمی‌شود! و فقط کدهای دستوری اعلام شده در بالا به صورت هوشمند اجرا می‌شود، بنابر این پیام‌های متفرقه ارسال شده توسط شما قابل بررسی و پیگیری نخواهد بود.

– تمام تلاشمان این است که بتوانیم این سرویس را فعال و پایدار نگه داریم، ولی تضمینی برای فعالیت همیشگی آن وجود ندارد (به دلیل امکان تغییر در ساختارهای فنی واتساپ و…).

– فعالان رسانه‌ای و صاحبان رسانه‌های مجازی می‌توانند برای استفاده از این سرویس، در رسانه خود با هزینه‌ای بسیار پایین با ما تماس بگیرند.