بچه های قلم

۵ پیشنهاد برای انتخاب چهره‌ی برتر وبلاگ‌نویس سال ۸۹

چند روز پیش خبری را در رابطه با انتخاب چهره‌های برتر وبلاگ‌نویس در سال ۸۹ خواندم و چون از نوع و سیستم انتخاب آن [با استفاده از نام کاربری یاهو یا گوگل] خوشم آمد [به دلیل به حداقل رسیدن امکان رأی دادن‌های تکراری!] در آن شرکت کردم. یکی از دوستان پیشنهاد داد که ما، ۵ […]

کدخبر: 13869
تاریخ انتشار: اسفند ۸, ۱۳۸۹ @ ۱۰:۲۴ ب٫ظ


چند روز پیش خبری را در رابطه با انتخاب چهره‌های برتر وبلاگ‌نویس در سال ۸۹ خواندم و چون از نوع و سیستم انتخاب آن [با استفاده از نام کاربری یاهو یا گوگل] خوشم آمد [به دلیل به حداقل رسیدن امکان رأی دادن‌های تکراری!] در آن شرکت کردم.

یکی از دوستان پیشنهاد داد که ما، ۵ وبلاگی که کم و بیش در یک راستای فکری و اجرایی قرار دارند را به بقیه‌ی کاربران هم معرفی کنیم تا دوستان عزیز در صورت تمایل به آنها رأی بدهند.

قبل‌از معرفی ۵ گزینه‌ی پیشنهادی باید به این نکته اشاره کنم که ملاک انتخاب، نوع کارکرد، تأثیرگذاری و تعاملات بین این وبلاگ‌ها در عرصه‌های فرهنگی و سیاسی بوده و این بدان معنی نیست که دوستان دیگری که تعدادشان هم خوشبختانه کم نیست، از این جمع خارج هستند. اما به دلیل محدودیت تعداد گزینه‌های انتخابی، پس‌از تبادل نظر، بر روی پنج گزینه‌ای که در ذیل معرفی می‌شوند اجماع صورت گرفت؛

۱- آهستان.
۲- دانشطلب.
۳- آب و آتش.
۴- خرچنگ‌زاده در غربت.
۵- بچه‌های قلم.

در پایان بار دیگر این نکته را متذکر می‌شوم که این معرفی صرفاً یک پیشنهاد است و قطعاً دوستان عزیز بر اساس دیدگاه و نظر خود در این انتخاب شرکت خواهند کرد.

شرکت در نظر سنجی
برای شرکت در نظرسنجی اینجا را کلیک کنید.

لوگوی حمایتی
لوگوی حمایتی این ۵ پیشنهاد را می‌توانید از اینجا دانلود کرده و یا در وبلاگ یا وب‌سایت خود از آن استفاده کنید [در صورت تمایل به این مطلب لینک دهید].

مطالب مرتبط
.: کاربران اینترنت «چهره برتر وبلاگ‌نویس سال» را انتخاب می‌کنند. +
.: سایت “چهره ۸۹”. +