بچه های قلم

شکار کسانی که به دیدن اخراجی‌ها می‌روند!

  وقتی می‌گوییم بعضی‌ها توهم دارند و در این جهل و توهم مرکب خود دست و پا می‌زنند شاید هنوز برای برخی از دوستان، به خصوص آنهایی که در خارج از ایران هستند کمی نامفهوم باشد. به تازگی وبلاگ‌هایی از طرف برخی از طرفداران طیف مطرود سبزکی راه اندازی شده برای معرفی فعالان رسانه‌ای و […]

کدخبر: 14756
تاریخ انتشار: فروردین ۲۷, ۱۳۹۰ @ ۲:۲۷ ب٫ظ


 

وقتی می‌گوییم بعضی‌ها توهم دارند و در این جهل و توهم مرکب خود دست و پا می‌زنند شاید هنوز برای برخی از دوستان، به خصوص آنهایی که در خارج از ایران هستند کمی نامفهوم باشد.

به تازگی وبلاگ‌هایی از طرف برخی از طرفداران طیف مطرود سبزکی راه اندازی شده برای معرفی فعالان رسانه‌ای و سایبری ارزشی و در کل هر کسی که به مذاق این جریان خوش نیاید! و در آن به قول خودشان این افراد را برای شناسایی و ترور معرفی می‌کنند!

تا اینجای قضیه زیاد مهم نیست و حتی باعث شد این معرفی شدگان به واسطه‌ی هنرنمایی این وبلاگ‌ها دوستان بیشتری پیدا کنند!

اما نکته جالبی که به تازگی توسط یکی از این وبلاگ‌ها منتشر شده و در فیس‌بوک و بالاترین هم روی آن مانور زیادی داده‌اند،‌ معرفی مزدوران و وطن‌فروشانی است که به دیدن فیلم اخراجی‌ها می‌روند!؟!؟

متن بیانیه این گروه متوهم! را بدون کم و کاست در ذیل می‌آورم و قضاوت را به خودتان می‌سپارم. (تصویری از این وبلاگ)

 

"امروز ۴ فرودین ۱۳۹۰ اعلام میدارد که هر کس به هر بهانه ای و هر شرایطی به دیدن فیلم اخراجی های ۳ برود و پول را به جیب مسعود دهنمکی و سایر عوامل کودتا بریزد از نظر ما  خائن به خون شهدای ما به خون نداها و سهراب های ما و تمام کسانی که در این ۳۲ سال توسط این حکومت مورد ظلم و ستم قرار گرفته اند میباشد. لذا از تمامی ملت بیدار و مبارز ایران زمین که که یک لحظه صحنه مبارزه با جمهوری ننگین اسلامی را ترک نکرده اند تقاضا میشود از کسانی که به دیدن این فیلم رفته اند  عکس و فیلم تهیه کنید و در اختیار ما قرار دهید . ما به صورت آنی در سایت قرار داده و این افراد را به عنوان خائنین به ملت ایران معرفی میکنیم."

 

و امام سجاد(ع) چه زیبا فرمودند: خدا را شکر می‌کنیم که دشمنان ما را احمق آفرید.